Виставку в МОТ тепер можна побачити за допомогою 3D-туру

Культурний простір «Модуль тимчасовості» отримав віртуальну версію, «відвідати» яку можна за допомогою 3D-туру. Його створила студія Sensorama, що спеціалізується на імерсійних технологіях і 3D-моделюванні.

Розробники відтворили внутрішній вигляд МОТ та всі полотна, скульптури, інсталяції та відеороботи, розміщені у фізичному просторі. Відвідувачі можуть обирати зовнішній вигляд свого аватара, додаючи йому власне обличчя через камеру смартфона чи ноутбука. Також можливе спілкування з іншими аватарами у чаті або голосом, і вираження своїх емоцій щодо побачених робіт

3D-тур МОТ й докладні інструкції з його використання доступні на сайті проєкту. Є там і опція оплати віртуального квитка — його вартість доповнить загальний фонд простору, метою якого є відновлення культурних установ, постраждалих внаслідок російської агресії.

Тур можна відвідати з комп’ютера або мобільних пристроїв за допомогою додатку Spatial.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений MOT | Module of Temporality (@mot.object)

Віртуальний проєкт створювали паралельно із будівництвом простору у Києві та створенням самої експозиції МОТ. Проєкт реалізований за підтримки найбільшої європейської криптобіржі з українським корінням WhiteBIT.

Що таке MOТ?

«Модуль Тимчасовості» — новий тимчасовий культурний простір у Києві від команди don’t Take Fake. У двоповерховій конструкції, збудованій з 27 контейнерів-модулів, протягом трьох місяців відбуватиметься виставка за участі 25 художників з 10 країн та серія спеціальних подій.

У такий спосіб команда хоче продемонструвати, що в Україні навіть під час війни можливі масштабні культурні проєкти, а також зібрати кошти на відновлення культурних інституцій, які постраждали внаслідок російської агресії. DTF Magazine представляє серію публікацій, у якій розповідатиме історію проєкту та знайомитиме з його учасниками.

don’t Take Fake представляє MOT. Слідкуйте за проєктом у нашій спецтемі

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis