Команда артпростору MOT виступить в лекторії KYIVNESS

25-26 березня в київському коворкінгу GNRTR на Грушевського, 3 відбуватиметься маркет KYIVNESS. У програмі запланований курований маркет за участі українських брендів та проєктів, маркет вінтажних речей, а також лекторій 

26 березня в межах KYIVNESS лекцію проведуть головний редактор DTF Magazine Володимир Волощук та Юлія Сосновська — head of communications в don’t Take Fake.

На зустрічі вони розкажуть про запуск командою don’t Take Fake тимчасового артпростору «Модуль тимчасовості» і процес його створення, про проєкти, над якими працює DTF Magazine та команда в цілому, і чому важливо реалізувати їх прямо зараз.

Тему зустрічі організатори лекторію сформували тезою Фабріса Бусто, куратора експозиції MOT та головного редактора найпопулярнішого артвидання Франції Beaux Arts Magazine: «Час в Україні не завмер».

Читайте наше інтерв’ю з Фабрісом Бусто: «MOT — це про те, що навіть посеред суцільного лиха й колапсу є місце для життя»

Початок запланований на 15:00. Вхід на лекцію за квитком на KYIVNESS та попередньою реєстрацією.

Повна програма лекторію KYIVNESS

Субота, 25 березня

11.00 — 13.00 Чайна дегустація з Женею Целіком та Данилом Овсяніком

14.00 — 15.00 Тарас Ковальчук, metaverse стратег в школі digital fashion Pushka.School: «Цифровізація фізичних брендів: digital fashion та метавсесвіти»

16.00 — 17.00 Богдана Неборак, редакторка «The Ukrainians», журналістка та менеджерка культурних проєктів: «Розмова про жіночу прозу, від Лесі Українки й до найсучасніших»

18.00 — 19.00 Микита Трегуб, ex-сініор стратег креативної агенції banda: «Як зробити соковитий бренд для свого проєкту»

Неділя, 26 березня

11.00 — 12.00 Тренування від Наталії Харланової, сертифікованої тренерки за напрямками TRX, Stretching, Functional Training у спорт-хабі ЕБШ

13.00 — 14.00 Євгенія Аратовська, засновниця проєкту No Waste Ukraine, соціальна підприємиця і громадська активістка: «Україна без сміття: міфи про переробку»

15.00 — 16.00 Володимир Волощук, головний редактор, та Юлія Сосновська — head of communications у don’t Take Fake: «Час в Україні не завмер»

17.00 — 18.00 «Як говорити про вино, щоб навколо розуміли, що ти розбираєшся»: лекція та винна дегустація з Миколою Геличем, сомельє, вайнлавером та амбасадором натурального вина (18+).

Організатори KYIVNESS — одні з тих, хто повернув до Києва моду на справжній вінтаж та допоміг локальним магазинам та брендам, що спеціалізуються на ньому. Тепер платформа поєднує маркет речей в стилі ретро, лекторій, медіа та міські події.

Перший KYIVNESS відбувся у 2018 році у квартирі на вулиці Рейтарській, а згодом команда організаторів почала відчиняти для гостей двері історичних будівель столиці, які зазвичай зачинені для відвідувачів: маєток графині Уварової, Малий Маріїнський палац та інші.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis