Роберт Паттінсон та Роберт Дауні-молодший зіграють в новому фільмі режисера «Не дивіться вгору»

Режисер Адам Маккей («Не дивіться вгору», «Влада») працює над новим фільмом Average Height, Average Build («Середній зріст, середня статура»), пише Deadline. Головну роль у стрічці виконає Роберт Паттінсон («Бетмен», «Маяк»)

Average Height, Average Build розповість про серійного вбивцю (Роберт Паттінсон), який залучає до своїх злочинів політичного лобіста. Той змінює закони так, щоб головний герой зміг уникнути покарання.

«Серійний вбивця перетворюється на знаменитого персонажа, який приховує свої справжні мотиви», — говориться в описі стрічки.

Лобіста зіграє Емі Адамс («Людина зі сталі», «Прибуття»), а роль колишнього поліцейського, який намагається вийти на слід вбивці, виконає Роберт Дауні-молодший («Залізна людина», «Шерлок Холмс»). У фільмі також знімуться Форест Вітакер («Хрещений батько Гарлема», «Останній король Шотландії») та Даніель Дедвайлер («Гірка помста», «До»).

Знімання фільму планують розпочати влітку 2023 року. Коли відбудеться реліз та яка студія випускатиме стрічку — поки невідомо.

В грудні 2022 року Warner Bros. випустили перший тизер нової роботи південнокорейського режисера Пон Чжун Хо — науково-фантастичного фільму Mickey 17. Головну роль в ній зіграв Роберт Паттінсон. 

Стрічка заснована на романі Едварда Ештона про одноразового співробітника наукової експедиції Мікі, створеного спеціально для надскладних та смертельних для людини завдань

Мікі «працює» в команді, що займається колонізацією льодяного світу Нільфгайма (у скандинавській міфології царство холоду й темряви, сповите туманом, під яким розташоване царство мертвих). Коли його тіло руйнується, його відправляють на регенерацію, зберігаючи памʼять. Після шести смертей Мікі розуміє своє призначення та чому на його посаду в експедиції не знайшлося інших претендентів.

Премʼєра фільму відбудеться 29 березня 2024 року.

Докладніше про фільм ми розповідали тут.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis