Дивіться трейлер «Вавилону» — нового фільму від режисера «Ла-Ла Ленду»

Paramount Pictures випустила новий трейлер комедійної драми «Вавилон» режисера Дем’єна Шазеля («Ла-Ла Ленд», «Одержимість»). Прем’єра стрічки запланована на 23 грудня 

Події «Вавилону» розгортаються в Голлівуді 1920-х років та розповідають про перехід кіноіндустрії від німого кіно до розмовного. В центрі сюжету — група людей, одні з яких вже досягли успіху в новому кіно, а інші намагаються втримати минулу славу. У стрічці поєднуються персонажі з реального життя, такі як, наприклад, актор німого кіно Джон Гілберт, та вигадані персонажі.

«Це розповідь про величезні амбіції та обурливі надмірності, яка простежує злет і падіння багатьох персонажів в епоху неприборканого занепаду та розпусти в ранньому Голлівуді», — говориться в описі фільму.

Ролі в »Вавилоні» зіграли Бреда Пітт, Марго Роббі, Тобі Магвайр, Олівія Вайлд, Дієго Кальва («Нарко: Мексика»), Спайк Джонз («Вона»), Джин Смарт («Піаф»), Макс Мінгелла («Соціальна мережа»), Ерік Робертс («Протилежна стать») та Кетрін Вотерстон («Фантастичні звірі і де їх шукати»). 

Хронометраж нової стрічки Дем’єна Шазеля складає 3 години 8 хвилин.

Дем’єна Шазель — американський режисер і сценарист, відомиий стрічками «Одержимість» і «Ла-Ла Ленд».

Знявши «Ла-Ла Ленд», Шазель переміг на преміях «Оскарі», «Золотому Глобусі» і BAFTA в номінаціях за «Найкращу режисерську роботу» і став наймолодшим режисером в історії, який отримав «Оскар» в цій категорії.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis