Дивіться трейлер приквелу серіалу «Відьмак»

UPD [5.12.2022] Netflix випустив повноцінний трейлер чотирисерійного міні-серіалу The Witcher: Blood Origin («Відьмак: Кровне походження»). Прем’єра на стримінгу запланована запланована на 25 грудня

Події нового міні-серіалу відбуваються за 1200 років до подій оригінального «Відьмака» від Netflix.

«Відьмак: Кровне походження» розповідає історію створення першого Відьмака та охоплює епоху «Сполучення сфер» — магічного катаклізму, в результаті якого монстри та ельфи почали жити в одному світі.

Оригінальна замітка [14.11.2022] Netflix випустив перший тизер-трейлер міні-серіалу The Witcher: Blood Origin 

Шоураннером проєкту виступив композитор першого сезону «Відьмака» Деклан де Барра. Він спродюсував новий серіал разом із шоураннером оригінального серіалу Netflix Лорен Хісрік. Автор всесвіту «Відьмака», письменник Анджей Сапковський, виступив креативним консультантом.

 

В жовтні стало відомо, що після третього сезону «Відьмака» виконавець головної ролі Генрі Кавілл залишить проєкт. У четвертому сезоні його замінить Ліам Гемсворт («Голодні ігри»).

Кавілл не уточнює причини з яких він покидає шоу. Видання Deadline припустило, що рішення актор прийняв через завантаженість графіку — 24 жовтня Кавілл повідомив, що він повертається до ролі Супермена.

Третій сезон «Відьмака» вийде влітку 2023 року.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis