«Мені подобається Гітлер»: Каньє Вест — про прихильність до нацистів, Голокост та проросійську позицію

Каньє Вест став гостем шоу телеведучого та прихильника теорій змов Алекса Джонса, якого The Washington Post називає «ультраправим провокатором». Репер розповів, що йому подобається Гітлер та «його досягнення», заперечив Голокост, назвав свою позицію пропутінською та проросійською, а також закликав менше засуджувати нацистів. DTF Magazine наводить ключові цитати з нового інтерв’ю репера

Про нацистів та Гітлера

«Мені подобається Гітлер… Я люблю євреїв, але я також люблю нацистів», — заявив репер.

На слова Джонса про те, що він «мусить з цим не погодитися» та фразу «ти ж не Гітлер, ти ж не нацист, ти не заслуговуєш, щоби тебе так називали та демонізували», Вест відповів наступне:

«Ну, я бачу в Гітлері також і хороше. Я люблю усіх, і євреї не можуть казати мені: Ти можеш любити нас, і ти не можеш казати вголос, що ця людина колись робила щось хороше…“. Але цей чувак придумав швидкісні траси, мікрофон, яким я користуюсь як музикант. І мене це задовбало, адже кожна людина приносить щось цінне у цей світ, особливо Гітлер».

Вест додав, що засуджуючи Гітлера, люди «просто хочуть розділили християн та зробити так, щоб вони боялись стояти один біля одного».

«Християнин може стояти поруч із будь-ким. Ми можемо піти та навідати R Kelly в тюрмі (у 2022 році суд Нью-Йорка присудив реперу 30 років тюремного ув’язнення за домагання до жінок та дітей протягом близько 20 років. — Прим. DTF Magazine). Ми можемо піти та поговорити з Харві Вайнштейном. Ісус може врятувати кожного…».

Репер також заперечив існування Голокосту — массового знищення євреїв, здійснюваного нацистським режимом Гітлера напередодні та під час Другої світової війни.

«У Гітлера був справді гарний одяг, він був хорошим архітектором, він був християнином і не вбивав шість мільйонів євреїв. Це некоректно з точки зору фактів», — вважає Вест. 

На заперечення Алекса Джонса про те, що Гітлер все ж «націлювався на вбивство людей та робив це», репер заявив: «Я думаю, що Обама вбивав палестинців. І Обама не був першим темношкірим президентом США. Він був ще одним президентом-євреєм».

Про пропутінські та проросійські погляди

Ще одним гостем InfoWars, наряду з Вестом, став Нік Фуентес — американський політичний коментатор та ведучий подкастів, який називає себе антисемітом та білим націоналістом.

Під час шоу Фуентес розповів про свою позицію щодо війни росії проти України та заявив, що він «звісно, пропутінський та проросійський».

«Я також», — відповів йому Каньє.

20 листопада Канье Вест разом з Ніком Фуентесом обідали з колишнім президентом США Дональдом Трампом. Зустріч відбулась у приватній резиденції Трампа Мар-а-Лаго у Флориді.

Після того, як у Білому домі Трампа розкритикувати за зустріч з Фуентесом, він відповів: «Каньє Вест дуже хотів відвідати Мар-а-Лаго. Наша обідня зустріч була призначена лише для мене та Каньє, але він прибув із гостем, якого я ніколи не бачив і про якого нічого не знав раніше».

Про педофілію та порнографію

«Зараз всі говорять про педофілію в рекламі. У Біблії сказано: Господь бачить гріх по-іншому і ти маєш робити все можливе, щоби служити Господові. Коли дорослий чоловік дивиться відео, де доросла жінка займається з кимось сексом, — це також педофілія, бо ця жінка — чиясь дочка. А ще люди ходять до стрип-клубів, де також дивляться на порнографію, а потім їхній моральний компас чомусь засуджує педофілів. Але порнографія — це також форма педофілії, це все повʼязано. Все дуже просто. Ми не говоритимемо тут про моральні стандарти, та все дуже просто — є речі, які Ісус схвалює, і ті, які — ні».

Що відбулось після інтерв’ю Веста

Твіттер знову заблокував профіль Каньє Веста за порушення прав спільноти та «підбурювання до насильства» через висловлювання про Гітлера та заперечення Голокосту, пише AFP.

Репера забанили після того, як він опублікував фотографію із зображенням свастики, переплетеної із зіркою Давида.

Ілон Маск підтвердив, що акаунт репера заблокували за порушення правил платформи: «Я доклав усіх зусиль. Незважаючи на це, він знову порушив наше правило щодо заборони підбурювання до насильства. Його акаунт буде призупринений».

Після інтерв’ю Веста Меморіальний музей Голокосту написав у Твіттері, що нацисти під керівництвом Гітлера «відповідальні за масове вбивство шести мільйонів євреїв та мільйонів інших жертв». Пост завершили словами «Вчіть історію» та посиланням на біограффію Адольфа Гітлера.

В жовтні видання The Rolling Stone опублікувало розслідування, для якого опитала майже два десятки колишніх співробітників Yeezy, adidas та Gap і дізналася про спільну роботу з Каньє Вестом.

В одному з пунктів матеріалу колишні працівники команди Веста розповіли, що репер зазначав про натхнення скінхедами та нацистами, а також вихваляв Гітлера та вживав антисемітські висловлювання.

Ключові моменти з розслідування The Rolling Stone ми зібрали в нашому матеріалі.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis