Київський бренд M1R представив новий дроп

M1R випустив продовження липневої лімітованої колекції Postcards from UA («Листівки з України»), присвяченої українським містам. В новому дропі команда бренду «показує фото-спогади мирного часу у колі друзів»

Серед речей в колекції представлені теплі худі та сорочки, штани, в’язані шарфи та шовкові хустки. Речі прикрасили принтами з фотографіями Києва, Львова та Карпат. 

Частиною дропу також стали прикраси: срібні кільця та сережки у формі гілок. В команді називають їх «головним символом колекції», бо, незважаючи на свою крихкість, вони витримують будь-які погодні умови.

Купити речі вже можна на сайті та в шоурумі бренду на Золотоворітській, 6А. Кожен з товарів представлений у лімітованій кількості від 10 до 20 одиниць.

Колекцію Postcards from UA бренд представив в липні цього року. До неї ввійшли 22 айтеми: унісекс-футболки, сорочки, шорти, штани, декілька моделей бомберів, сукні та корсети, доповненими принтами з фотографіями Карпатських гір, зимовий Дніпра, фасаду Житнього ринку у Києві та під’їзду одного з житлових будинків у Маріуполі.

M1R — київський бренд, заснований Мирославою Шевченко. Він стартував на фестивалі don’t Take Fake у 2018 році.

Команда позиціонує M1R як «платформу для творчості» та каже, що «об’єднання емоцій та переживань створює дизайни одягу та аксесуарів».

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis