Український кастом-бренд STILLALIVE випустив кросівки, натхненні Диким Заходом

В серпні цього року бренд STILLALIVE, відомий кастомізацією кросівок Nike та Jordan, випустив дві власні моделі кросівок: STUGNA, натхненну мілітарі-естетикою, та GHOST, створену на честь «Привида Києва». Тепер STILLALIVE представив третю модель кросівок CANYON RANGER, цього разу в тематиці Дикого Заходу

«Ідея цього проєкту виношувалася дуже давно і перекочувала від кастому до повноцінної пари кросівок STILLALIVE, — розповів засновник бренду Мирослав Фаренюк у коментарі DTF Magazine. — Натхненням стали подорожі на мотоциклі та перегляд старих фільмів з відеокасет, як-от “Easy Rider”, “Beyond the Law” та інших, а також в цілому мотокультурою та Диким Заходом».

Коричнево-бережі CANYON RANGER створені повністю вручну, з італійської замші з пропиткою від вологи та шкіри українського виробництва.

Кросівки прикрасили патчем із зображенням орла з обох боків та лейбою STILLALIVE на язичку. Модель також доповнили подвійною ортопедичною устілкою. Кросівки продаються в дерев’яному боксі ручної роботи та з комплектом додаткових аксесуарів від бренду.

CANYON RANGER доступні до передзамовлення і виготовляються в порядку черги. На виконання замовлення йде приблизно від одного тижня до місяця. Ціна — 250 доларів.

Проєкт STILLALIVE Мирослава Фаренюка протягом семи років займається кастомізацією одягу та кросівок Nike та Jordan.

Український бренд вже відзначився за кордоном: у 2018 році репер Tyga знявся в кастомізованих Фаренюком Nike Air Force 1 у фотосесії для журналу Billboard, а у 2019 році в універмазі Barneys Tokyo відбулася виставка кастомізованих кросівок STILLALIVE.

Докладніше про бренд та дві попередні моделі кросівок ми розповідали тут.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis