Дизайнер Олексій Кондаков створив серію артів для дому моди Balmain

Український дизайнер Олексій Кондаков створив серію робіт для французького модного дому Balmain. Арти використали як промо до нового показу бренду, що пройшов 28 вересня на Тижні моди в Парижі

Для Balmain дизайнер помістив героїв класичних творів мистецтва в інтер’єр ательє бренду та паризького стадіону «Жан-Буен», на якому проходив показ Balmain.

В основі робіт Кондакова — картини французьких художників Вільяма-Адольфа Бугро та Жана-Батіста Фредеріка Демаре, швейцарця Жана Етьєна Ліотара, а також італійця Паоло Веронезе.

«Менеджер Balmain зв’язався зі мною ще у 2020 (під час першого локдауну) щодо іншого питання, але тоді проєкт не стався, — розповів у коментарі DTF Magazine Кондаков. — Тож ми повернулися до співпраці вже наприкінці цього літа. Їм потрібен був візуальний контент, щоб підтримати нову колекцію у соцмережах, а якщо точніше — відобразити загальний задум нового сезону та передати атмосферу підготовки модного дому».

Стилістика робіт Олексія візуально перепліталась з частиною речей з нової колекції Balmain. Деякі образи доповнили картинами французьких живописців 19 століття.

В квітні Олексій Кондаков представив серію принтів та NFT на підтримку України. Докладніше про них ми розповіли в нашому матеріалі.

Олексій Кондаков відомий серією сюрреалістичних фотоколажів 2 Reality, яку у медіа назвали «Буденним життям богів». У ній герої класичних творів мистецтва «вписані» у наш щоденний побут: метро, трамваї, підземні переходи, ринки тощо. Усі сюжети художник знімає на мобільний телефон.

Один з його колажів використав Френк Оушен у своєму зіні Boys Don’t Cry.

Також художник співпрацює з локальними проєктами: випустив серію постерів спільно з Rhythm Büro і створив обкладинку третього друкованого номера DTF Magazine.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений don’t Take Fake | DTF Magazine (@donttakefake)

У 2021 році видав книгу з власними колажами An Imaginary Journey and Everybody I Met along the Way.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis