Джеймс Блейк випустив новий альбом

Джеймс Блейк представив шостий лонгплей — Playing Robots Into Heaven, який містить 10 треків. У ньому музикант повертається до електронного звучання як у перших альбомах та синглах

Ось як описує нову роботу музиканта видання Pitchfork: «Playing Robots Into Heaven — не відверта відмова від обраного Блейком шляху, але водночас явне повернення до його електронних коренів. Більшість матеріалу лонгплею починалася з ескізів на модульних синтезаторах, які він возив у тур й джемував, щоб заповнити години між концертами. Деякі з цих записів перетворилися ді-джей-сети, зрештою ставши основою для нових треків. Блейк згадує дабстепове коріння, вплітаючи елементи техно, хауса та ембієнту, зберігаючи частину своєї фірмової крижаної меланхолії. Результат — натхненна еволюція звуку, коли Блейк час від часу поглядає в дзеркало заднього виду, але рухається у новому напрямку».

7 вересня, у день перед релізом, Блейк написав у твітері: «Якщо цей твіт набере мільйон лайків, я випущу альбом завтра».

Поста набрав понад 21 тисячу лайків та понаді два мільйони переглядів.

Попередній лонгплей Блейка Friends That Break Your Heart вийшов восени 2021 року.

Джеймс Блейк — британський співак та композитор. На його рахунку шість лонгплеїв та шість мініальбомів, номінації на «Ґреммі» та нагорода Mercury Prize.

«”Я сам знаю, коли мені говорити про почуття”. Як Джеймс Блейк знайшов кольори в музиці та житті»

Блейк писав тексти та брав участь у записі треків Бейонсе, Френка Оушена, Тревіса Скотта, JAY-Z, а також альбому-саундтреку Кендріка Ламара до фільму «Чорна пантера».

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis