Вийшов трейлер 12 сезону горор-антології «Американська історія жахів»

Телеканал FX показав повноцінний трейлер 12 сезону «Американської історії жахів» з підзаголовком «Вразливий». Прем’єра першої частини шоу Раяна Мерфі запланована на 20 вересня 

В основі нового сезону «Американської історії жахів» — роман Даніель Валентайн «Делікатний стан», що розповідає про жінку, яка вірить у те, що злі сили прагнуть завадити її вагітності. Шоуранери проєкту називають його «феміністичним переосмисленням фільму Романа Поланського “Дитина Розмарі”».

В трейлері показують головних героїнь у виконанні Кім Кардашьян, Емми Робертс та Кари Делевінь.

Робертс втілює роль дівчини, що мріє про дитину та звертається до клініки екстракорпорального запліднення. У ролі лікарки — Делевінь. Утім після настання вагітності дівчина не відчуває щастя, її переслідують чудовиська, схожі на павуків. Головну павучиху грає Кім Кардашьян.

Для Кім Кардаш’ян шоу стало дебютом у телевізійному серіалі — сценаристи проєкту писали роль спеціально для неї.

Емма Робертс вже всьоме зіграє у «АІЖ» Раяна Мерфі. Вона уперше з’явилася в третьому сезоні «АІЖ» — «Ковен» (Coven) 2013 року. Також акторка ставала частиною касту четвертого сезону — «Шоу фриків» (Freak Show), сьомого — «Культ» (Cult), восьмого — «Апокаліпсис» (Apocalypse) та девʼятого — «1984».

«Американська історія жахів» — серіал-антологія у жанрі горор, створений Раяном Мерфі та Бредом Фелчаком. Кожен сезон знімають, як окремий мінісеріал: з різними персонажами та на нових локаціях та з окремою сюжетною лінією. Сюжет часто обігрує актуальні події у світі та США.

Перший сезон вийшов восени 2011 року. Серіал отримав понад 100 номінацій на «Еммі» та виграв 13 статуеток.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis