Джек Глісон з «Гри престолів» приїде до України

16 лютого ірландський актор Джек Глісон, відомий роллю короля Джоффрі Баратеона в «Грі престолів», вперше приїде до Києва. Актор прибуде на пікапі, який разом з другом, британцем Крісом Пулом, привезе для українських військових

Глісон планує пробути в місті близько чотирьох днів, протягом яких проведе кілька майстер-класів та воркшопів з акторської майстерності, відвідає київські театри, а також зустрінеться з військовими.

Перша зустріч із Джеком запланована 16 лютого о 12:00 в Театрі юного глядача на Липках: актор поспілкується з українськими акторами та проведе брифінг з представниками медіа.

Того ж дня в театрі відбудеться 17-й кіноінтенсиву, організованого Act lots. Це акторська команда, яка з червня 2022 року проводить благодійні аукціони, кіноінтенсиви, ярмарки та вечори поезії, щоб збирати кошти на підтимку українських військових та громадських ініціатив.

Про візит Глісона в Україну також розповіла режисерка «Чесного театру» Катерина Чепура: «Наскільки це круто, що людина, яка не має жодного стосунку до України, вирішила приїхати сюди і підтримати нас».

Джек Глісон знімався у серіалі «Гра престолів» з 2011 по 2014 роки.

За роль Джоффрі Баратеона актора номінували на премію «Сатурн» та двічі номінували на премію Гільдії кіноакторів. В 2012 актор отримав нагороду кінофестивалю IGN Summer Movie Awards в категорії «Найкращу роль злодія на телебаченні».

Після прем’єри четвертого сезону «Гри престолів» у 2014 році Глісон повідомив, що планує завершити акторську кар’єру та більше не зніматиметься в кіно. Проте, у 2015 році на екрани вийшов серіал «Поза/себе» за участі Глісона, а у 2023 році запланована прем’єра стрічки «На землі святих і грішників» (In the Land of Saints and Sinners), в якому актор зіграв головну роль.

 

 

 

 

 

 

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis