Бренд Jordan заробив для Nike 19 мільярдів доларів за останні п’ять років

Видання Hypebeast, посилаючись на дані фінансової платформи Neon Money Club, пише, що за останні п’ять років продаж товарів під брендом Jordan приніс Nike 19 мільярдів доларів. За підрахунками аналітиків, Jordan заробляє приблизно 3 мільйони доларів за п’ять годин

Інформацію підтвердило і видання Boardroom.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Boardroom (@boardroom)

Бренд Jordan дебютував у 1985 році — першою спільною моделлю марки та баскетболіста Майкла Джордана стала червоно-чорна пара кросівок Air Jordan 1.

Аналітики Nike прогнозували, що бренд зможе заробити близько 3 мільйонів доларів за перші чотири роки роботи. Проте, вже за перші 12 місяців марка заробила близько 130 мільйонів і стала одним з найпопулярніших виробників спортивного взуття.

В Hypebeast нагадали, що, хоч Jordan і приніс компанії близько 19 мільйонів за останні п’ять років, сам Майкл отримує лише 5% роялті від продажів бренду. У 2020 році стало відомо, що баскетболіст заробив на співпраці з Nike 1,3 мільярда доларів — в 2019 та 2020 роках Джордан очолював рейтинг баскетболістів НБА із найдорожчими спонсорськими контрактами.

В 2019 році в Nike повідомили, що бренд Jordan вперше закінчив фінансовий квартал з прибутком в мільярд доларів.

Тоді виконавчий директор Nike Марк Паркер розповів, що доходи бренду зросли завдяки впровадженню інновацій у вже існуючі моделі, розширенню асортименту та зростанню продажів за межами США.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis