Vitsche проведе трансляцію з даху берлінської лікарні. Так збиратимуть кошти на генератори для українських лікарень

4 лютого в Берліні проведуть благодійну трансляцію Power Life Stream за участі німецьких електронних музикантів. Стрим вестимуть з на даху лікарні Vivantes в центрі берлінського району Кройцберг. Мета проєкту — зібрати мільйон євро на закупівлю генераторів для 100 українських лікарень 

Power Life Stream — це ініціатива некомерційної організації Vitsche та видання Resident Advisor. Вона проводиться в межах кампанії Power life in Ukraine та за підтримки президентської фандрейзингової платформи UNITED24.

Організатори називають Power Life Stream своєрідною акцією солідарності з українською електронною сценою.

«Українці переживають найважчу зиму у своїй історії, страждаючи від постійних ракетних обстрілів і тривалих відключень електроенергії, захищаючи спільні європейські цінності самоідентифікації та свободи волі. Молода та процвітаюча українська електронна сцена формувала опір російській агресії та гнобленню протягом дев’яти років і заслуговує на акцію солідарності у важкі часи», — пояснили в команді ініціативи.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Telekom Electronic Beats (@electronicbeats)

Трансляція розпочнеться о 14:00 за берлінським часом. Подивитися стрим можна буде на YouTube-каналі Resident Advisor.

Сети під час Power Life Stream зіграють німецькі діджеї та продюсери Marcel Dettmann, DJ MELL G, Cinthie, Cormac, Cromby, Alinka та дует Âme.

Охочі також можуть долучитися до збору коштів за посиланням. На момент написання замітки вже зібрано понад 148 тисяч євро.

Vitsche Berlin — об’єднання українців, які живуть у Берліні. З березня 2022 вони регулярно організовують багатотисячні мітинги на підтримку України, допомагають українським біженцям, збирають гуманітарну допомогу, влаштовують культурні та освітні івенти, присвячені Україні.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis