Джек Вайт з «White Stripes» випустив другий у 2022 році альбом

До лонгплею «Entering Heaven Alive» увійшли 11 треків. Артист випустив його на власному незалежному лейблі Third Man Records, який він заснував у 2001 році у Детройті. Матеріал для «Entering Heaven Alive», який став шостим у його сольній карʼєрі, Вайт записував протягом карантину під час пандемії COVID-19

Це другий альбом виконавця у 2022 році. 8 квітня вийшов лонгплей під назвою «Fear of the Dawn», який Вайт теж створив під час карантину.

«Хороша новина полягає в тому, що “Entering Heaven Alive” кардинально відрізняється від какофонічного, клаустрофобічного “Fear of the Dawn”, але заслуговує на таку ж увагу. Акустичний, але не занадто, тонкий і рефлексивний, альбом зосереджується на поп мелодіях і фліртує з різними музичними стилями: кантрі, реггі, фанком та іншими», — описує альбом видання Consequence.

Наразі Вайт перебуває у світовому турі Supply Chain Issues Tour, в межах якого він зокрема виступив з неанонсованим концертом на фестивалі «Ґластонбері».

Один з концертів туру, який відбувся 20 липня у паризькому клубі Olympia, можна подивитися на YouTube-каналі музичної платформи ARTE Concert.

Джек Вайт американський музикант, гітарист, співак та сонграйтер. У 1997 році спільно із Мег Вайт заснував гурт The White Stripes. Дебютний однойменний альбом дуету вийшов у 1999 році, а у 2000 відбувся реліз культового «De Stijl». Тоді ж сформувався впізнаваний візуальний стиль The White Stripes: у своїх виступах та кліпах вони одягали лише червоний, чорний і білий кольори.

Міжнародну популярність гурту приніс альбом 2001 року «White Blood Cells». Загалом до свого розпаду у 2011 році The White Stripes записали шість лонгплеїв.

Наразі Вайт грає у гуртах The Raconteurs та The Dead Weather, а також розвиває сольну карʼєру.

Відзначений 12 нагородами «Ґреммі».

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis