Нове місце: Київські бренди PIECEOFSHIRT і Routine Kyiv відкрили шоурум на Золотоворітській

В будівлі на Золотоворітській, 6а почав роботу новий шоурум IIIroom. Поки що там представлені лише два київські бренди PIECEOFSHIRT та Routine Kyiv, засновники яких — Антон Коба та Решат Брат — і відкрили простір. Його концепт вони описують як «від друзів для друзів», тобто як місце зустрічі, де можна не тільки купити речі, а й, наприклад, пограти музику. В найближчих планах — проводити діджей-стріми. DTF Magazine ближче знайомить с шоурумом


— Ви відкрилися вже після початку великої війни, тобто після 24 лютого. А коли планували? І як війна вплинула на ваші плани?

Антон Коба (Routine Kyiv): Ідея розпочати спільний проєкт виникла спонтанно. У мене був, так би мовити, певний торговельний інвентар і гріх його не використовувати. Тим паче, я знав, що у співпраці з Решатом у нас вийде нетиповий магазин, у гарному сенсі.

Решат Брат (PIECEOFSHIRT): Так, все сталося спонтанно, але природно. Кілька років тому Антон пропонував мені продавати свій вінтаж (Решат продавав в інстаграм-магазині PIECEOFSHIRT вінтажний мерч. — Прим. DTF Magazine) на сайті Routine, але тоді щось не зрослося. А цього разу все зійшлося, інтерес до моїх дизайнів призвів до пошуку складу-офісу. У Антона якраз було відповідне місце та обладнання, і найважливіше — досвід у веденні такого бізнесу.

Антон Коба і Решат Брат

— Як з’явилася ідея відкрити магазин IIIroom? Є передісторія?

Решат: Передісторія проста: ми — друзі і маємо свої бренди.

Від початку повномасштабного вторгнення ми були в конекті, всіляко підтримували один одного, і природним продовженням цього конекту став спільний проєкт. З назвою було просто, Антон запитав, чи є у мене варіанти, я запропонував один, його і затвердили. На мою думку, IIIroom (вимовляється як «Шрум». — Прим. DTF Magazine) звучить кльово.

Антон: Насамперед нам хотілося, щоб можна було прийти в нашу офлайн-точку, подивитись-поміряти річ, і щоб приміщення резонувало з представленим у ньому одягом. Мені здається, нам вдалося досягти необхідної дружньої атмосфери.

Інтер’єр шоуруму IIIroom

— Розкажіть про формат та концепцію магазину. Що відрізняє IIIroom від інших?

Антон: Мені завжди подобався формат «від друзів для друзів», тому у нас навіть не обов’язково щось купувати, можна просто зайти.

Решат: Згоден, продажі приходять як побічний ефект правильного вайба всередині простору, над яким ми працюємо.

Формат магазину — шоурум, в якому представлені два основні бренди (PIECEOFSHIRT та Routine Kyiv. — Прим. DTF Magazine) і в майбутньому — багато дружніх брендів. Для нас це так само і офіс, і склад, і місце зустрічі з важливим музичним складником. У перерві від робочих рухів ми встаємо за пульт та граємо.

І ми зовсім не проти, щоб наші гості приходили з флешками, дисками та ставили свою музику, це й відрізняє нас від інших місць. У нас експериментальна концепція, і ми в процесі впровадження нових фішок, наприклад, стріму.

Інтер’єр шоуруму IIIroom

— Це ваш перший подібний проєкт стосовно стору? Чи був у вас до цього досвід відкриття власного магазину?

Антон: Я далеко не вперше відкриваю магазини і запускаю щось з нуля, Routine Kyiv вже мав свій офіс і швейний цех, плюс протягом шести років я періодично відкривав магазини і готував персонал для роботи в ньому. Тож я у своїй тарілці.

Решат: Для мене це перший такий проєкт і мені дуже цікаво. Я вдячний за знання, якими володіє і ділиться Антон, і радий тому, як усе йде щодо магазину.

— Про PIECEOFSHIRT ми писали. Антон, розкажи трохи докладніше про свій бренд Routine Kyiv? Як та коли з’явився і в чому його ідея?

Антон: Routine Kyiv з’явився в 2018 році як тату-студія і в процесі еволюціонував у бренд. Ідея полягає в агресивних векторних принтах з, на перший погляд, хаотично розташованими елементами, але з дотриманням балансу. Техно, татуювання темні кольори — це основа. У моєму визначенні, «рутина» — рабське дотримання заведеного шаблону, а я намагаюся зламати це колесо і піти від цього.

Тепер ми активно займаємося створенням складнішого технологічного одягу, який покажемо вже на початку зими.

Одяг Routine Kyiv

Я мрію, щоб Routine Kyiv переріс у велике творче об’єднання з високою відвідуваністю, де буде все для розвитку (діджейка, швейне обладнання, камери, синти, живі інструменти). Впевнений, що це питання часу.

— Чому обрали для магазину саме це місце, на вулиці Золотоворітській? І це якось пов’язано з тим, що в цьому будинку вже є певні магазини, формується своє ком’юніті?

Антон: Я вже більше року в сім’ї орендарів на Золотоворітській, 6а. Це супер правильний торговий центр або навіть кластер, і я із задоволенням рекомендую орендувати тут приміщення своїм друзям. Тому мені здається, ми побачимо ще більше крутих проєктів усередині цього будинку.

Одяг PIECEOFSHIRT

— Розкажіть про команду IIIroom.

Антон: На цьому етапі в команді всього три людини: Решат, Діма та я.

Кожен відіграє свою важливу роль у роботі магазину і без когось одного організму не буде існувати. Також є моя подруга Ліза, з якою я працював шість років й іноді раджуся, вона робила Дімі майстер-клас зі створення контенту.

Антон Коба і Решат Брат

— IIIroom працюватиме суто як магазин? Чи плануєте проводити якісь додаткові івенти?

Антон: Після офіційного запуску ми виправляємо шорсткості, які вилізли в процесі роботи, і в перспективі хочемо робити діджей-стрім на постійній основі. Ми плануємо бути майданчиком для цікавих поп-апів, також хочеться колабитися з проєктами всередині нашого будинку та робити спільні івенти.

 IIIroom | PIECEOFSHIRT | Routine Kyiv

вул. Золотоворітська, 6а


Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis