Джоді Фостер виконає головну роль у четвертому сезоні «Справжнього детектива»

Фостер («Мавританець», «Мовчання ягнят») зіграє детектива Ліз Денверс, яка разом з напарницею Еванджелін Наварро, розслідує справу зникнення шістьох дослідників полярної станції, пише Deadline. Дія відбуватиметься під час полярної ночі у місті Енніс на Алясці. Фостер також спродюсує серіал спільно з Баррі Дженкінсом («Місячне сяйво»)

Четвертий сезон «Справжнього детектива» отримає підзаголовок «Країна ночі» (Night Country). Дата виробництва та релізу шоу поки невідомі.

Для Фостер — це перша доросла роль у серіалі. Останній раз вона знімалася у телевізійному шоу в 13-річному віці у 1975 році.

«Справжній детектив» американський серіал телеканалу HBO, який виходить з 2014 року. Шоураннер проєкту — письменник та сценарист Нік Піццолатто. Серіал створений у жанрі антології — його сезони не повʼязані між собою ані сюжетно, ані героями. 

Премʼєра першого сезону відбулася у січні 2014 року, а головні ролі в ньому зіграли Вуді Гаррельсон та Меттью Макконахі. Другий сезон вийшов у червні 2015, головних персонажів у ньому втілили Рейчел Макадамс та Колін Фаррелл.

Реліз третього сезону відбувся у січні 2019 році. Головну роль у ньому виконав Махершала Алі.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis