Помер один зі співзасновників Depeche Mode Енді Флетчер

Про смерть музиканта повідомили його колеги з Depeche Mode. Флетчеру було 60 років. Причина смерті не розголошується

«Ми шоковані та переповнені глибоким горем через передчасну смерть нашого дорогого друга, члена родини та гурту Енді ФлетчаФлетчера. Флетч справді мав золоте серце і завжди підтримував, коли людина цього потребувала — розмовою, жартом чи холодною пінтою пива. Наші серця з його родиною і ми просимо вас подумати про них, а також поважати їхню приватність у цей складний час», — йдеться у заяві гурту.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Depeche Mode (@depechemode)

Depeche Mode — британський електронний гурт заснований у 1980 році Мартіном Ґором, Енді Флетчером, Вінсом Кларком та Дейвом Ґааном. Один з найбільш знакових представників музичної сцени Великобританії.

Ґаан приєднався до гурту останнім — у 1980 році, тоді ж колектив отримав назву Depeche Mode. До цього наприкінці 1970-х Кларк, Ґор та Флетчер грали музику під назвою Composition Of Sound.

Кларк покинув Depeche Mode у 1981 після виходу дебютного альбому Speak & Spell. Пізніше він заснував ще дві важливі британські гурти — Yazoo та Erasure. До Depeche Mode натомість приєднався клавішник Алан Вайлдер, з яким група запише одні з найуспішніших альбомів у карʼєрі — Music for the Masses (1987), Violator (1990) та Songs of Faith and Devotion (1993).

Вайлдер покинув гурт у 1995 і з того часу склад лишався незмінним — Ґор, Ґаан та Флетчер.

У 2020 році Depeche Mode включили до Зали слави рок-н-ролу.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis