Емінем перевипустив альбом The Eminem Show

Спеціально до 20-річчя The Eminem Show репер випустив його розширену версію він додав туди інструментальні версії деяких треків, записи живих виступів, а також кілька невиданих треків. Серед останніх — Stimulate, Jimmy, Brian and Mike, The Conspiracy Freestyle та Bump Heads, створені за участі 50 Cent, Lloyd Banks і Tony Yayo. Їх записували для оригінальної версії альбому, але не обрали для фінального трек листа

The Eminem Show вийшов у 2002 році. Це четвертий студійний альбом Емінема, за який він тримав третю у своїй карʼєрі «Ґреммі» за найкращий реп-альбом.

У 2022 році в перший день релізу The Eminem Show продали 284 000 копій альбому. Наразі розпродано понад 27 мільйонів примірників лонгплею, що робить його другим найбільш продаваним альбомом 21 сторіччя (на першому місці Адель з лонгплеєм «21»).

Напередодні релізу розширеної версії Емінем опублікував хвилинний тизер у Твіттері.

https://twitter.com/Eminem/status/1529198089264697344

У лютому 2022 року Емінем разом з Dr. Dre, Кендріком Ламаром, 50 Cent, Snoop Dogg та співачкою Mary J. Blige виступили у перерві Супербоулу.

Артисти виконали треки, спродюсовані Dr. Dre: від Nuthin’ But A G Thang й California Love до Money Trees і Lose Yourself. Завершився виступ треком Still D.R.E. у виконанні Dr. Dre та Snoop Dogg.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis