«Джозерс» випустили новий сингл

Після квітневого та травневого перевидань альбомів «Ускладнений машинний біт» та «Абсолютна брехня», гурт презентує новий сингл «Контроль». За словами музикантів, в новій роботі вони «зосередились на темному та тривожному вайбі»

«Контроль» називають «коротким оповіданням про те, що деякі речі контролювати неможливо». Крім того, музиканти «помістили пісню у мілітарі контекст, загострюючись на темі відсутності контролю над власною безпекою», а також рефлексують в ній на думках про неоднозначне майбутнє.

«Сфокусувавшись на темному та тривожному вайбі більше, ніж на інструментальних чи композиційних рішеннях, “Джозерс“ пропонують втонути у рефрені, який звучить як постійне питання самому собі», — йдеться в пресрелізі.

Обкладинкою нового синглу стала фотографія Поліни Полікарпової.

У квітні «Джозерс» випустив українську версію альбому «Ускладнені машинні біти» («Сложные машинные биты») 2018 року, присвячений темам дорослішання та пошукам себе у світі.

В травні музиканти представили EP з двох треків «Смерть», над візуальною частиною якого працював художник Мітя Фєнєчкін. Згодом реліз став частиною українського перевидання альбому «Абсолютна брехня», який у 2019 році виходив під назвою «Ложь».

«Джозерс» — інді- й постпанк-гурт з Калуша. 2014 року музиканти представили дебютний мініальбом T-Shirt, а за два роки — лонгплей Unsupported Bravery Of Local Kids, теж написаний англійською.

2017 року початкова назва гурту The Jossers перетворилась на дует «Зэ Джозерс», змінивши звучання та мову написання треків. Згодом, учасники гурту ще раз перейменували його, вже на «Джозерс», та взялись за написання суто українських релізів.

Наразі на рахунку гурту шість альбомів, включно з перевиданнями «Ускладнені машинні біти» та «Абсолютна брехня», та шість EP. 2018 року «Джозерс» також отримали нагороду в номінації «Свіжа кров» на Jager Music Awards.

Того ж року ми взяли інтерв’ю у вокаліста «Джозерс» Сергія Воронова, в якому він розповів про локальну ідентичність гурту та мовне роздоріжжя в українській інді-музиці. Почитати матеріал можна тут.

 

 

 Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis