Ентоні Гопкінс зіграє Зиґмунда Фройда

Гопкінс виконає головну роль в екранізації пʼєси американського драматурга та сценариста Марка Сен-Жермена «Останній сеанс Фройда» (Freud’s Last Session), пише Collider. Зрежисує фільм Меттью Браун («Людина, яка пізнала нескінченність»). Сценарій напише сам Сен-Жермен

У центрі сюжету «Останнього сеансу» — психоаналітик Зиґмунд Фройд, який запрошує до свого дому в Лондоні молодого Клайва Льюїса, британського письменника, найбільш відомого серією книг «Хроніки Нарнії».

Дія пʼєси розгортається напередодні Другої світової війни. Фройд та Льюїс сперечатимуться про глибокі теми на кшталт кохання, сексуальності та існування Бога.

Твір також досліджує стосунки психоаналітика з дочкою-лесбійкою Анною Фройд, яка згодом піде по його стопах і стане психоаналітиком, а також неортодоксальний роман Льюїса з матір’ю найкращого друга. Фільм, як і п’єса, поєднає минуле, сьогодення та фантазію в стінах кабінету Фройда.

Вистава, прем’єра якої відбулася e 2009 році, отримала схвальні відгуки критиків й глядачів. The New York Times описував її, як «гострий, живий дискурс, що задовольнить глядачів, які шукають захопливої дискусії… Сценарій Марка Сен-Жермена — проникливий та повний гумору».

Знімати фільм почнуть восени у Лондоні.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis