Фаррелл Вільямс став новим креативним директором чоловічої лінії Louis Vuitton

Продюсер, музикант та дизайнер Фаррелл Вільямс замінив на посаді Вірджила Абло, який помер у листопаді 2021 року. Першу колекцію Фаррелл представить у червні 2023 на тижні чоловічої моди в Парижі

Видання WWD пише, що таким кроком Louis Vuitton хоче «затвердитися у статусі культурного бренду».

В Louis Vuitton Фаррелла Вільямса називають «візіонером, чиї творчі всесвіти простягаються від музики до мистецтва та моди» і який «за останні двадцять років затвердився як «світова культурна ікона». В анонсі уточнили, що його бачення сходиться з філософією та стратегією розвитку бренду.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Louis Vuitton (@louisvuitton)

«Я радий знову привітати Фаррелла вдома, після нашої співпраці для Louis Vuitton у 2004 та 2008 роках, як нашого нового креативного директора чоловічого напряму, — прокоментував призначення П’єтро Беккарі, голова правління та генеральний директор Louis Vuitton. — Його творче бачення поза модою, безсумнівно, приведе Louis Vuitton до нової та дуже захопливої глави».

Раніше посаду креативного директора Louis Vuitton обіймав Вірджил Абло, який помер у листопаді 2021 року. Причиною смерті стала рідка форма раку — ангіосаркома серця, діагностована Вірджилу у 2019 році. Абло не розповідав про хворобу публічну й лікувався паралельно з роботою над своїми проєктами.

Посада залишалась вільною після смерті Абло. В індустрії моди припускали, що Louis Vuitton обере наступним креативним директором когось з дизайнерів, наприклад, власниць однойменних брендів Мартін Роуз та Грейс Вейлз Боннер чи засновника A-COLD-WALL* Семюеля Росса.

У січні 2023 року команда дому моди запросила засновника бренду KidSuper Колма Діллейна для створення осінньої колекції 2023 року — після цього поширились чутки, що саме він може очолити чоловіку лінію.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis