Саша Маслов та видавництво «Основи» видадуть книгу «про сучасних святих»

Благодійна платформа Saint Javelin розпочала краудфандингову кампанію для видання книги SAINTS, яку присвятять українським військовим та цивільним, що чинять опір російському вторгненню в Україну. Усі фотографії зробив український фотограф Саша Маслов, а публікацією SAINTS займається видавництво «Основи». Книгу повністю створюватимуть в Україні, «щоб інвестувати у розвиток країни», а її реліз планують на літо-осінь 2023 року

«З 24 лютого 2022 року мільйони українців протистоять російському вторгненню. Хтось пішов на фронт, хтось присвятив свої уміння, час та ресурси підтримці країни в інший спосіб. У той час, як мільйони людей моляться різним святим, українці самі перетворюються на святих, захищаючи одне одного, творячи справжні дива на полі бою, у госпіталях, укриттях та власних домівках», — йдеться в описі книги.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Saint Javelin (@saintjavelin)

Передзамовити книгу можна окремо, а можна разом з підписаними Масловим окремими фотографіями.

Саша Маслов — український фотограф, син представника Харківської школи фотографії Геннадія Маслова. Як портретист та документаліст знімав для The New York Times, Esquire, The Wall Street Journal та інших авторитетних видань.

Серед найвідоміших проєктів Маслова — проєкт «Ветерани», героями якого стали учасники Другої світової війни з 22 країн світу, а також серія світлин, які зображають працівниць залізничних переїздів в антуражі їхнього робочого місця. Остання трансформувалася у книжку Ukrainian Railroad Ladies, видану у 2020 році видавництвом «Основи».

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis