Fendi випустив колаборацію з японським архітектором Кенго Кумою

Під час червневого Тижня моди в Мілані італійський бренд представив чотири моделі взуття та дві сумки, створені спільно з Кенго Кумою. Головна особливість архітектурних об’єктів Кенго — використання природних матеріалів, зокрема з акцентом на різних породах дерев та їхніх особливостях

Характерний стиль Кенго застосували і в аксесуарній лінії Fendi. У дизайні кросівок використали техніку плетіння з бамбука, а в основі однієї з сумок — березова кора.

До колекції увійшли чотири пари кросівок: три з них в молочному кольорі, ще одні — в чорному.

Верх усіх моделей виконаний в комбінації паперового матеріалу Варанаші, коркового матеріалу та технічного трикотажу. Підошва кросівок натхненна традиційною технікою плетіння з бамбука «Ятара», проте надрукована на 3D-принтері.

 

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Kengo Kuma and Associates (@kkaa_official)

Окрім кросівок, Кенго також створив для бренду сумки. Зокрема в колаборацію увійшли нові версії Fendi Peekaboo та Baguette Soft Trunk. Основа першої зроблена з березової кори, а всі ручки — з дерева оливи й прикрашені металевою фурнітурою.

«Природа та ремесло завжди були в центрі моєї роботи як архітектора та дизайнера. Коли Fendi попросили переосмислити їхні сумки та взуття, я розглядав їх як маленькі архітектурні проєкти в людському масштабі», — прокоментував колаборацію Кума.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Kengo Kuma and Associates (@kkaa_official)

«Я завжди думала про Кенго як про майстра архітектури натуралізму. Він був одним із перших, хто зрозумів важливість інтеграції природи в архітектуру, всередині й ззовні», — розповіла Сильвія Вентурини Фенді, спадкоємиця Fendi, що відповідає за чоловічу лінію дому моди.

Сильвія також пояснила, що для Fendi важливо розвиватися й за межами Італії, тому для колаборації обрали саме японського майстра.

«Ми усвідомлюємо, що масштабна творчість ніколи не є роботою однієї людини, це — співпраця між руками та розумом, а також різними талантами й ресурсами з усього світу».

Кенго Кума — японський архітектор, який працює в індустрії понад 30 років.

За словами митця, у віці 10 років його настільки вразив вигляд Олімпійського стадіону в Токіо, що він вирішив стати архітектором. 2019 року Кенго сам розробив проєкт Нового національного стадіону для Літніх Олімпійських ігор 2020 року.

Серед інших його відомих проєктів: шотландський філіал музею Вікторії та Альберта, Кам’яний музей в Насу, магазин Tiffany & Co. у Токіо, штаб-квартира Rolex у Далласі, а також серія власних архітектурних інсталяцій.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis