Фільм Ірини Цілик «Земля блакитна, ніби апельсин» вийшов онлайн

До міжнародного Дня матері, що святкують в Україні 8 травня, стримінг Takflix випустив стрічку української режисерки Ірини Цілик «Земля блакитна, ніби апельсин». Подивитися фільм можна на сайті мовою оригіналу (українська та російська) з англійськими чи українськими субтитрами 

Документальний фільм про сім’ю на Донбасі розповідає про одиноку матір Ганну та її чотирьох дітей, які ховають страх перед зоною бойових дій за пристрастю до музики та створенням фільмів про себе. Цитата з вірша Поля Елюара формує назву фільму, ідеальну метафору для сюрреалістичного світу між війною і миром.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Takflix (@tak_flix)

Міжнародна прем’єра «Земля блакитна, ніби апельсин» відбулася в 2020 році на американському кінофестивалі «Санденс», де отримала нагороду за кращу режисуру в категорії світової документалістики.

Українська прем’єра фільму відбулась 26 листопада 2020 року.

У квітні на Takflix вийшла дебютна драма режисерки Катерини Горностай «Стоп-Земля». В українських стрічку представили 20 січня, за місяць до початку повномасштабної війни в Україні.

Фільм розповідає про старшокласницю Машу (Марія Федорченко). Вона дещо замкнута в собі й чутлива. Дівчина закохана в однокласника Сашу (Олександр Іванов). Попри її відлюдькуватість, Машу оточують двоє близьких друзів — Сєня (Арсеній Марков) і Яна (Яна Ісаєнко), з якими вона проводить весь вільний час. Що ближче випуск зі школи, то важливіше для Маші зізнатися Саші у своїх почуттях, навіть якщо він не відповість взаємністю.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis