Одеський лейбл «система | system» випустив реліз на підтримку жінок та ЛГБТК+ людей зі Сходу України

Компіляція з 23 треків називається SESTRO, до неї увійшли композиції музикантів, що випускалися на «система | system» та виступали на організованих лейблом заходах. Реліз вийшов на Bandcamp, всі кошти від його продажу переведуть громадській організації «Сфера» з Харкова, що наразі активно допомагає жінкам та ЛГБТК+ людям зі Сходу України

This publication is also available in English 

«Сфера» займається постачанням кризових комплектів для жінок у прифронтових районах, а також надає фінансову та психологічну допомогу вразливим групам жінок, організовує юридичні та медичні консультації, проводить інформаційні кампанії, активістські заходи.

Команда «система | system» вважає, що надання видимості українській культурі — важлива частина боротьби, адже війна Росії проти України, має імперіалістичний характер й протягом трьох століть твори українських авторів та авторок піддавали цензурі та знищували.

«Ми боремося проти Росії, що прагне нас колонізувати, ми боремося за нашу свободу, ми ніколи не погодимося, щоб над нами панували. Ми хочемо, як художниці та художники, своєю роботою надати всю можливу підтримку хоробрим волонтеркам, які діють зараз в Україні та відважно борються за порятунок найуразливіших груп населення», — говорять у «система | system».

Про те чим живе електронна сцена Одеси, ми говорили у нашому спільному з Visa подкасті «Міста і люди». Його гостями стали Іван Самокруткін, засновник одеської артплатформи та лейбла «система | system» та Ярослав Yate, співвласник ДСК «Порт» та промо-групи Feeleed й учасник дуету Yate.

Епізод можна послухати тут.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis