FIND MY COUNTRY: Слухайте новий реліз українського репера OTOY

Український хіп-хоп виконавець OTOY випустив сингл FIND MY COUNTRY та lyric-відео до нього. Роботу він присвятив брату Лисеню Дмитру та бійцям полку «Азов», які досі перебувають на заводі «Азовсталь» у блокадному Маріуполі 

За словами OTOY, це перший трек, написаний ним «в перебіжках вільного часу» з початку повномасштабної війни в Україні. Музику для треку написав український продюсер MOEERR, а над відео працював оператор та режисер Ангел Ангелов.

«В 2014 році Діма приніс до мене додому у Львів бронежилет. Він був відсирівший, застібки не трималися, мама сказала піти в ательє і попросити перешити все це діло. Ледве піднявши той бронежилет поніс його на перешивання, по дорозі роздумуючи навіщо він. Коли повернувся, кажу Дімі:  “А тобі він куди потрібен?“,  Діма каже: “В Маріуполь, я там народився“. Питаю: “А нащо туди їдеш?“. “А як я можу стояти осторонь, якщо в мій дім прийшла війна?“. 2022 рік, війна вже повномасштабна. Діма з рештою бійців на “Азовсталі“. Цей твір присвячується їм», — пише OTOY.

Сам виконавець перебуває у Києві. Через декілька тижнів після початку війни він приєднався до руху опору Сил спеціальних операцій ЗСУ та займається забезпеченням бійців необхідними речами. 

Блокада півмільйонного Маріуполя триває з першого березня, в місті відсутні зв’язок, вода, електрика, газ, тепло. Близько тисячі мирних жителів, серез яких багато жінок, дітей та людей похилого віку, разом з військовими наразі укриваються на території металургійного заводу «Азовсталь», який постійно зазнає ракетних та авіаобстрілів.

19 квітня заступник командира полку «Азов» Святослав «Калина» Паламар розповів у коментарі Радіо Свобода, що завод «розбомблений та знищений практично повністю», а під завалами перебуває дуже багато людей.

OTOY (справжнє ім’я В’ячеслав Дрофа) — український хіп-хоп виконавець. Сам В’ячеслав родом зі Львова, зараз мешкає у Києві. Його дебютний міні-альбом CVIT вийшов у грудні 2020 року.

У червні 2021 року репер випустив спільний міні-альбом з музикантом The Lazy Jesus. Детальніше про реліз ми розповідали в нашому матеріалі.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis