Український кінобалет «Водуруду» покажуть онлайн

29 квітня, у Всесвітній день танцю, команда, що створювала фільм — танцювальний колектив Apache Crew та хореограф Анатолій Сачівко, поділиться посиланням на перегляд стрічки «для всіх, хто цікавиться культурою та станом України»

«Сьогодні ми маємо конвертувати усіх небайдужих своєю чуттєвою та трагічною історією, яка заслуговує на світле майбутнє, яке ми теж відчуваємо. Ця божевільна жорстокість росії вбиває маленьких дітей, ґвалтує неповнолітніх дівчат та жінок, бомбардує будинки з мирним населенням. Україну хочуть знищити, а так не має бути, як би це не було природно для світу жадібно-жорстокої людини», — написав Сачівко в Інстаграмі.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений користувачем @anatolii_sachivko

Сучасна хореографія і музика Леонтовича: Як Анатолій Сачівко з Apache Crew зняв кінобалет «Водуруду»

«Водуруду» поєднує класичну музику Миколи Леонтовича та сучасну хореографію колективу Apache Crew. Його головний хореограф і режисер, Анатолій Сачівко, вирішив показати, що композитор, якого у світі знають по різдвяному хіту «Щедрик», написав набагато більше, ніж просто відому композицію з «Один вдома».

Стрічку знімали лише взимку протягом 5 років. За реставрацією звучання Леонтовича та музичну атмосферу відповідав київський електронний музикант Дмитро Авксентьєв (Koloah, Voin Oruwu).

Прем’єра «Водуруду» відбулася влітку 2021 року на кінофестивалі в Одесі (ОМКФ).

Також Apache Crew та Сачивко збиратимуть кошти для підтримки армії та творчі ініціативи допомоги дітям-переселенцям. А з травня команда планує організовувати табори культурної освіти.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis