Фонд Мартіна Скорсезе показуватиме відреставровану голівудську класику онлайн

Дев’ятого травня фонд Скорсезе, заснований ним спільно зі Стівеном Спілбергом, The Film Foundation влаштує безоплатний онлайн-показ відреставрованої романтичної комедії «Я знаю, куди я йду!» (I Know Where I’m Going!), знятої у 1945 році. Його можна буде подивитися протягом 24 годин на сайті фонду. Наступні фільми публікуватимуть для перегляду кожного другого понеділка

Кожен показ супроводжуватиметься дискусією реставраторів та кінематографістів. Найближчим часом також планують показати «Дорога» (La Strada, 1954), «Кумматті» (Kummatty, 1979), «Обʼїзд» (Detour, 1945), «Мулен Руж» (1952) та «Погоня» (The Chase, 1966) та інші.

«Ми з нетерпінням чекаємо можливості показати чудові фільми широкому глядачу. Багато з них дуже рідко показували публіці, а разом з тим я та інші режисери розповідаємо, чому ці стрічки важливі, як вони вплинули на наше життя та чому важливо їх зберегти», — зазначив Скорсезе.

«Я знаю, куди я йду!» — британський фільм Майкла Пауелла та Емеріка Прессбургера. У центрі сюжету молода й прагматична Джоан Уебстер, яка вважає гроші основою земного щастя і збирається одружитися з багатим промисловцем Робертом Белінджером.

Жінка їде до його помістя на Гебридських островах, але негода та туман не дозволяють їй цього зробити. Вона змушена чекати хорошої погоди на острові Малл, де знайомиться з офіцером Торквілом Макнілом, який також застряг там дорогою додому. 

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis