Український бренд ALI SAULIDI представив власну модель тактичного взуття для військових

У березні український бренд взуття ALI SAULIDI відновив роботу виробництва на заході України, щоб зайнятись пошивом легкого тактичного взуття для підрозділів ЗСУ. Тепер команда представила першу модель UA Defender у пустельному кольорі

В ALI SAULIDI пишуть, що їх головною метою було створення черевиків на весну, літо та теплу осінь. Взуття мало бути легким та гнучким, дихаючим та одночасно з міцних та знососійких матеріалів, які добре фуксуються на нозі.

Для верху пари використали водовідштовхуючу кордуру, шкіру та нубук. Всередині взуття виконали зі шкіри та дихаючої мембрани, з подвійною устілкою та металевим супинатором, а завершили все трековою підошвою з гнучкої та витривалої термо-резини. Взуття також доповнили маленьким язичком з прапором України. 

Вага одного черевика — 495 грам, температурний режим — від +5 до +35 градусів.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений ALI SAULIDI (@ali_saulidi)

Наразі в ALI SAULIDI відшивають перші безкоштовні зразки за запитами військових. Команда не назвала нинішню собівартість однієї пари, проте уточнила, що для зниження ціни до 1300 гривень за пару їм необхідно набрати замовлень на мінімум 500 пар. Оформити заявку на взуття для військових підрозділів можна у директі бренду.

Команда також звернулась за фінансовою допомогою для подальшого створення тактичних черевиків.

Реквізити:

Карта Монобанк — 4441114411482779

PayPal — [email protected]

ALI SAULIDI — однойменний бренд взуття українського дизайнера Алі Сауліді. Його візитна картка — шкіряні кросівки, що поєднують спортивний, класичний та авангардний стилі.

Детальніше про дизайнера читайте у нашому інтерв’ю.


Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis