Фотобанк Depositphotos йде з російського та білоруського ринків

Depositphotos і графічний редактор VistaCreate, материнська компанія якого придбала фотобанк у 2021 році, припиняють продажі та надання послуг клієнтам та партнерам з росії та білорусії, говориться в офіційній заяві компаній 

Компанії припиняють приймати платежі від російських та білоруських користувачів, призупиняють доступ до вже оплачених послуг та будь-яку співпрацю з клієнтами та партнерами з цих країн.

Depositphotos і VistaCreate уточнили, що всі кошти за проплачені послуги компанії відшкодують після зняття міжнародних санкцій в бік росії

«Через військові дії, які Росія проводить на території України, а також у світлі міжнародних санкцій Depositphotos і VistaCreate припинять всі продажі, а також надання послуг клієнтам і партнерам з Російської Федерації та Республіки Білорусь… Команди компаній засуджують насильницькі та незаконні дії, здійснені від імені росії. Ми не хочемо, щоб наші послуги використовувалися з метою пропаганди, дезінформації чи для будь-якого іншого підкріплення протиправних дій», — говориться у заяві.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Depositphotos Inc (@depositphotos)

Віце-президент Depositphotos та VistaCreate Вадим Нехай уточнив, що раніше для боротьби з дезінформацією та пропагандою команди компаній розіслали російським та білоруським користувачам листи, в яких розповідали про війну в Україні та закликали до антивоєнних протестів.

Крім того, на Depositphotos надали у безкоштовний доступ дві колекції зображень: із документальними фотографіями подій в Україні та світових мітингів на підтримку України. Також на сайті редактора VistaCreate створили «десятки тематичних попередньо розроблених шаблонів, які можуть безкоштовно використовувати як представники медіа, так і люди, які хочуть виступати за мир та підтримувати Україну».

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Depositphotos Inc (@depositphotos)

Depositphotos — один з найбільших фотобанків у світі, бібліотека якого складається з понад 233 мільйонів фото, відео, шаблонів та інших графічних матеріалів.

У 2009 році Depositphotos заснував у Києві уродженець російського Ярославля, а нині громадянин Кіпру Дмитро Сергєєв. Український Forbes, посилаючись на дані з відкритих реєстрів, пише, що контрольний пакет акцій (55,9%) досі належить Дмитру. 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis