ООН: За час війни Україну покинуло понад 2 мільйони людей. І понад 500 загинули

За даними Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, з початку війни, розвʼязаної росією проти України, територію нашої країни покинуло 2 155 271 людей і ця цифра продовжує зростати

Голова Управління Філіппо Гранді назвав цю міграційну кризу «найшвидшою з часів Другої Світової війни». Видання The Guаrdian зазначає, що кількість біженців вже перевищила кількість людей, що шукали прихистку від воєн та бідності у Європі під час міграційної кризи 2015 року — тоді до європейських країн прибули 1,3 мільйона людей з Афганістану, Іраку, Сирії та Африки.

Більшість українців зупиняється в Польщі — у цій країні нараз перебувають 756 303 людей з України. На другому місці — Угорщина, туди від війни втекло 157 044 українці.

За прогнозами ООН, всього територію України можуть покинути до 4 мільйонів людей.

Згідно з інформацією Управління Верховного комісара ООН з прав людини, на 9 березня в Україні від війни загинули 516 цивільних (98 чоловіків, 60 жінок, 9 хлопчиків, та 5 дівчаток, а також 23 дітей та 321 дорослих, особистість яких не вдалося ідентифікувати) і поранено 908.

Радник мера Маріуполя Петро Андрющенко заявив, що за час блокади міста загинули 1300 людей.

За даними Поліції Харкова, міста, що, так само як і Маріуполь, перебуває під постійним обстрілом російських військ, тут станом на 8 березня загинули 170 цивільних.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis