Франшизу «Фантастичні звірі» поставили на паузу

В подкасті видання Total Film Девід Єйтс, режисер франшизи «Фантастичні звірі», розповів, що Warner Bros. вирішили поставити серію фільмів на паузу. Початково письменниця Джоан Роулінг та студія планували зняти п’ять частин саги — наразі на екрани вийшли три: «Фантастичні звірі і де їх шукати» (2016), «Злочини Ґріндельвальда» (2018) та «Таємниці Дамблдора» (2022)

Видання Variety уточнило, що стрічка «Таємниці Дамблдора» 2022 року показала найгірші касові збори серед трьох фільмів франшизи. Вона зібрала в прокаті 407 млн доларів, тоді як перші дві частини — 814 млн доларів та 654 млн доларів відповідно.

«Ми зняли три фільми, а останній — під час пандемії. Це було надзвичайно весело, проте важко. Ми працювали тоді, коли ще не було вакцин. На щастя, ніхто не захворів‎», — також розповів Єйтс.

За словами Єйтса, який зняв чотири частини фільмів про Гаррі Поттера три частини «Фантастичних звірів», ідея створення п’ять фільмів «стала несподіванкою для всієї команди».

«Джо [Роулінг] спонтанно згадала про це на одному з прес-показів. Коли ми [з командою] взялись за створення першого фільму, ніхто не говорив, що їх буде п’ять. Я ще не говорив про це з Джо, я не говорив з Девідом Гейманом [продюсером франшизи], я не говорив з Warner Bros. Ми просто зробили паузу, яка дозволяє мені займатись іншими речами».

Останнім режисерським проєктом Єйтса стала кримінальна драма «Продавці болю» (Pain Hustlers) для Netflix. Фільм, головні ролі в якому виконали Кріс Еванс та Емілі Блант, вийшов в жовтні 2023 року.

«Стільки часу, знімаючи фільми про чарівників, я хотів створити стрічку про реальний світ і на соціальну тематику, проте не надто серйозний, — розповів режисер в коментарі Variety напередодні прем’єри фільму. — Я йду з високого світу Джоан Роулінг, але не впадаю відразу у створення побутової драми».

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis