LEGO випустить набір, присвячений «Дюні». В ньому — орнітоптер Атрідів та фігурки героїв

Компанія LEGO показала новий сет з лінійки Icons — копію королівського орнітоптера Атрідів з фільму Дені Вільнева «Дюна». Це перший набір LEGO, натхненний всесвітом саги. Його присвятили виходу сиквелу фільму

Модель літального апарату налічує 1369 деталей та має розміри 80х56 сантиметрів у розгорнутому стані. Серед особливостей — чотири лопаті, та шасі, що розгортаються та складаються.

У кабіну орнітоптера можна посадити одночасно двох з восьми фігурок персонажів фільму, що йдуть у наборі. Серед них головний герой — Пол Атрід (Тімоті Шаламе), Леді Джесіка (Ребека Фергюсон), Гурі Галлек (Джош Бролін), Чані (Зендея), Лето Атрід (Оскар Айзек), Доктор Кайнес (Шерон Данкен-Брюстер) та Дункан Айдахо (Джейсон Момоа). 

Дев’ятою фігуркою набору став персонаж Стеллана Скашгорда — Барон Владімір Харконнен. LEGO зобразила його в образі з фільму — довгому халаті, через який фігурку не можна посадити у літак.

Набір доступний для передзамовлення за 164,99 доларів на сайті LEGO. Відправлення почнуться 1 лютого 2024 року.

«Ми були в повному захваті від “Дюни”, коли вона вийшла, тому повернення до Араккіса в “Дюна: Частина друга” стало чудовою нагодою оживити цей культовий літак у вигляді кубиків LEGO», — коментує вихід набору головний дизайнер LEGO Group Майкл Псіакі.

Прем’єра першої частини «Дюни» Дені Вільнева відбулась 2021 року на Венеційському кінофестивалі. Сага зібрала у світовому прокаті 402 мільйони доларів (з них — 3,5 в Україні), а студія оголосила, що запустить у виробництво другу частину.

Її прем’єра мала відбутись 3 листопада 2023 року, проте через страйк Гільдії сценаристів та Гільдії акторів США вихід «Дюни 2» перенесли на 15 березня 2024 року. Фільм почнеться на тому ж місці сюжету, де закінчилась перша частина. 

Офіційного підтвердження третьої частини поки нема, проте Вільнев заявив, що хотів би зробити з саги трилогію і вже має певні напрацювання триквелу.

Детальніше про екранізації «Дюни» читайте у матеріалі DTF Magazine:

«Загублені в дюнах: чому 4 великих режисери не змогли подужати екранізацію “Дюни”»

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis