Вийшов трейлер нового фільму Девіда Фінчера. В головній ролі — Майкл Фассбендер

Netflix випустив тизер-трейлер нового трилера Девіда Фінчера («Бійцівський клуб», «Дівчина з тату дракона») «Вбивця». Реліз стрічки на стримінгу відбудеться 10 листопада 

«Вбивця» заснований на серії однойменних коміксів в жанрі нуар французького письменника Алексіса Нолента та ілюстратора Люка Жакамона.

Сюжет розповідає про професійного кілера, який після одного із невдалих завдань вступає у протистояння зі своїми наймачами та починає відчувати провину перед своїми жертвами.

Головну роль в фільмі зіграв Майкл Фассбендер («Безславні виродки», «Прометей»).

Ролі в трилері також виконали Тільда Свінтон («Суспірія»), Чарльз Парнелл («Топ Ґан: Меверік»), Арлісс Говард («Суцільнометалева оболонка»), Керрі О’меллі («Чому жінки вбивають») та Сала Бейкер («Брейвен»).

Сценарій до нового фільму Фінчера створив Ендрю Кевін Вокер — раніше він працював з режисером над стрічками «Сім» та «Бійцівський клуб», а оператором виступив Ерік Мессершмідт, який знімав фільм Фінчера «Манк».

Музику для «Вбивці» написали Трент Резнор та Аттікус Росс з Nine Inch Nails.

В жовтні оператор фільму Ерік Мессершмідт в інтерв’ю журналу Empire розповів, що під час знімання «Вбивці» Майкл Фассбендер ні разу не кліпнув.  Він також назвав Майкла «ідеальним актором для Фінчера», який любить часто перезнімати окремі дублі.

Ось як це прокоментував сам режисер: «Очі Майкла багато про що розповідають. Він може тримати багато суперечливих речей у своїй голові, і лише його очі дозволять вам отримати до них доступ».

У листопаді 2020 року Девід Фінчер уклав чотирирічний контракт із Netflix.

Його перший фільм для стрімінгу, чорно-біла драма «Манк» із Гері Олдманом у головній ролі, вийшов 4 грудня 2020 року. Стрічка отримала шість номінацій на премію «Золотий глобус», у тому числі у категоріях «Найкращий драматичний фільм» та «Найкращий режисер». Раніше режисер зняв та спродюсував для Netflix серіал «Мисливці за розумом».

 

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis