«Футураму» продовжать ще на два сезони

Стримінг Hulu замовив шоуранерам «Футурами» Метту Ґрейнінґу («Сімпсони») та Девіду Коену ще 20 серій, пише Deadline. Таким чином серіал отримає два нових сезони — 13 та 14. Це вже друге продовження «Футурами» після 10-річної паузи

Премʼєра 11 частини шоу відбулася 24 липня 2023. Реліз 12 сезону очікується 2024 року. До озвучування героїв повернулися усі актори оригінального касту.

У 11 сезоні герої «Футурами» жили у «охопленому пандемією місті, вивчаючи майбутнє вакцин, біткоїна, культури скасування та стримінгів».

Як зазначає Variety, «Футурама» — «один з провідних продуктів» нового підрозділу Hulu, Animayhem, де представлена колекція мультфільмів для дорослих та аніме.

«Футурама» — науково-фантастичний сатиричний серіал Метта Ґрейнінґа («Сімпсони») та Девіда Коена, що з 1999 до 2003 виходив на телеканалі Fox Network. З січня 2008 року права на показ шоу належать телеканалу Comedy Central.

Дія шоу розгортається у 31 сторіччя, куди потрапляє курʼєр Филип Фрай, випадково заморозивши себе в кріогенній камері напередодні нового 2000 року. У майбутньому він знаходить нових знайомих — дівчину-циклопа Лілу й робота Бендера, а також роботу в курʼєрській компанії Planet Express, що належить його єдиному живому родичу, професору Гʼюберту Фарнсворту.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis