В Україні запустили функцію Tap to Pay на iPhone. Вона заміняє платіжні термінали

Apple спільно з ПриватБанком запустили функцію безконтактного приймання платежів Tap to Pay для підприємців та бізнесу, повідомили в ПриватБанку. Україна стала сьомою країною, в якій запрацювала технологія

Tap to Pay дозволяє приймати безконтактні платежі з дебетових та кредитних карток, а також цифрових гаманців за допомогою iPhone, без необхідності використання стандартного POS-терміналу. Для оплати товару покупцю необхідно просто піднести картку чи телефон з увімкненим Apple Pay до смартфона продавця.

Для використання Tap to Pay потрібно завантажити застосунок «Термінал» в App Store — він доступний для смартфонів iPhone XS та новіших версій. Після реєстрації, продавцю потрібно відкрити «Термінал» на своєму смартфоні, ввести суму покупки, а клієнту — піднести до нього безконтактний платіжний засіб.

За словами Євгена Заіграєва, члена правління ПриватБанку з питань малого і середнього бізнесу, застосунок «Термінал» дозволить не лише проводити платежі, а й реєструвати касові операції, створювати та фіскалізувати чеки та передавати необхідні дані податковій службі.

«За лічені хвилини ви зможете приймати безконтактні платежі, використовуючи лише iPhone. Ми впевнені, що цей сервіс буде зручним для всіх типів бізнесу, від роздрібних магазинів до перукарень і продуктових кіосків, таксистів і ринкових торговців, — прокоментував новину Євген Заіграєв».

Apple представила функцію Tap to Pay в лютому 2022 року. Наразі вона доступна в США, Австралії, Тайвані, Бразилії, Великій Британії та Нідерландах.

За словами Apple, всі транзакції, які проводять за допомогою Tap to Pay, шифруються для збереження конфіденційності як даних продавця, так і клієнта.

 

  

 

 

 

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis