Герої вулиць: знайомтесь з українським скейт-ком‘юніті

Стріт-ком’юніті вже давно вийшло за межі вулиць, ставши частиною глобальної культури. Це обличчя світової моди та приклад стилю, на який звертають увагу не тільки нішеві вуличні марки, а й популярні серед мільйонів бренди.


Саме тому Levi’s® присвятив свою модель джинсів 551®Z Authentic Straight вуличним героям і тим, хто ними надихається. Тож у спеціальному проекті Levi’s® та DTF Magazine ми знайомимо з обличчями скейтерської спільноти. Вперше в Україні вони настільки масово представлені у медіа.


У своїх профайлах скейтери розповідають про себе, місто, улюблені трюки й роль оточення у своєму житті. Окрім цього, ми провели цілий день на популярних і ще не звіданих скейтерських локаціях Києва, щоб зафіксувати життя ком’юніті, як воно є.

Ком'юніті
551®Z Authentic Straight — це сучасна інтерпретація стилю 1990-х, що бере свій початок у 1960-х і яку створили з турботою про довкілля. Це стиль Levi’s® у своєму справжньому втіленні.

Нова модель вирізняється вільним прямим силуетом, що підходить для активного руху. Їхня основа — оригінальні Levi’s® 551 Zip Fly Pre-Shrunk 1961 року — перші джинси бренду, що майже не дають усадку. Як і попередня модель, 551® Z Authentic Straight мають застібку-блискавку, а не болти.
551®Z Authentic Straight — джинси для скейтерів і знавців вуличного стилю або тих, хто прагне вдягатися так само, як вони.

Колекцію виготовляють з котонізованого конопляного волокна — матеріалу, що виглядом і текстурою не відрізняється від бавовняного, але потребує значно менше води, хімікатів і землі для виробництва. Це робить джинси максимально екологічними.

Джинси 551®Z доступні в темно-сірому та світло-синьому денімі на ultra-shop.com і в офлайнових магазинах Levi’s по всій Україні.
КОМАНДА ПРОЕКТУ

Відео
Режисер: Павло Буряк
DOP: Нікіта Кузьменко

Фокус-пулер: Кирил Поддубний

1AC: Кирило Добровольський

Музика: Владислав Баланюк (@audiodrag)

Режисер монтажу: Павло Буряк / Вітал Карабан
Колорист: Літа Бош
Production: Rafesthetic.tv (@rafesthetic.tv)

Фотографи
Льоша Березовський (місто)
Артем Плуталов (студія)

DTF Agency
Дмитро Соболь
Тарас Євтушенко
Юля Сосновська
Володимир Волощук
Саша Смірнов
Елеонора Костючок
Марія Невежина (дизайн)

Дизайн і верстка
Максим Тархов
Дизайн партнер — crevv.com
Разработка сайта — DTF Magazine/don't Take Fake