Stay True: Знайомтесь з новими іменами української електронної сцени

DTF Magazine та Ballantine’s, який в рамках ініціативи True Music активно підтримує локальні сцени по всьому світу, знайомлять з новими іменами української електронної сцени. Кожен з них став учасником PUMA Mirage Camp для електронних музикантів і протягом шести днів лекцій, практичних занять та джемів паралельно працював над власним треком, який презентував наприкінці проєкту. Але окрім цього записав для нас спеціальний 20-хвилинний лайв.

Ми з Ballantine’s не тільки презентуємо їхні лайви, а й показуємо, як проходили джеми з усіма учасниками кемпу. І це ті імена,  за якими точно варто слідкувати

Maryana Klochko

Електронна продюсерка, лайв-артистка та вокалістка зі Львова, живе у Києві. Досліджує зв’язок із внутрішнім «я», та виражає його через голос, тексти та звуково. Була резиденткою польської культурної програми Gaude Polonia. У 2020 році її трек Babusia увійшов до альбому-компіляції Intermission лейблу Standard Deviation київського клубу ∄, у 2021-му – виступила на першій вечірці лейблу. Готується до релізу дебютного альбому.

Послухати музику Maryana Klochko можна також на її SoundCloud

Emil Asadov

Одеський електронний продюсер, композитор і медіахудожник. Учасник одеської формації «система» та проєктів Potreba Group, Indirect, Digital Himalayas, Rudnic Ore. На запитання, як би схарактеризував свою музику, відповідає: «Важко описувати стиль чи жанр, особливо, коли створюєш музику щодня. Останнім часом я пишу більше екомузику, основа якої ґрунтується на текстурних звуках і організмових речах». Автор майже чотиригодинного аудіоанімаційного перформансу «Бестіарій»: під час виступу восьми артистів (включно з Емілем) на екрані транслювалася візуальна історія становлення людини.

Послухати музику Emil Asadow можна також на його SoundCloud 

Abstract error

Abstract error, він же Vlad Dzividzinskiy, — київський електронний продюсер. Віддає перевагу експериментальному електро. «Я люблю шумові текстури, ейсідний бас, брекбітову поліритміку», — пояснює Abstract error. Готується до релізу дебютного альбому.

Окрім музики, працює графічним дизайнером і тату-майстром, а також дизайнером одягу. Щодо останнього — Влад отримав гран-прі Ukrainian Fashion Week у конкурсі «Погляд у майбутнє».

Послухати музику Abstract error можна також на його SoundCloud.

Рутина

Антон Коба — саундпродюсер та вокаліст київського гурту «РУТИНА». «Це молодий проєкт, який об’єднав в собі електронні барабани і агресивні басові синтезатори з мелодичною атмосферною гітарою, що може ввести в транс», — розповідає Коба. У 2021 році гурт випустив дебютний альбом «Тайное окно», а пілся участі у PUMA Mirage Camp презентував новий сингл «Ночь».

Послухати музику Рутина можна також на його Spotify.

MANOUA

MANOUA — проєкт одеського електронного музиканта та митця Азіса Манукяна. На його BandCamp-сторінці вказано, що «MANOUA — це глибокий філософський проєкт, який об’єднує безліч філософських ідей, художніх образів та роздумів». Загалом на його рахунку три альбома, декілька EP та компіляцій. Останній з них вийшов у 2021 році.

Послухати музику MANOUA можна також на його Spotify.

Фінальна компіляція учасників PUMA Mirage Camp


Джеми учасників PUMA Mirage Camp


Материал подготовлен при поддержке

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis