Ґільєрмо дель Торо працює над фільмом про Франкенштейна. В ролях — Ендрю Гарфілд, Оскар Айзек та Міа Гот

Джерела Variety та Deadline повідомляють, що Ендрю Гарфілд, Оскар Айзек та Міа Гот ведуть переговори про зйомки у новому фільмі Ґільєрмо дель Торо про історію доктора Франкенштейна. Це третій проєкт режисера для Netflix 

«Франкенштейн» заснований на романі англійської письменниці Мері Шеллі 1818 року. У Variety уточнили, що Ґільєрмо вже кілька років займається розробкою проєкту, але поки невідомо, «наскільки точно він збирається інтерпретувати першоджерело».

Наразі режисер працює над сценарієм стрічки. Знімання планують розпочати влітку 2023 року.

Deadline пише, що Ґільєрмо дель Торо ще не зробив жодної офіційної пропозиції вказаним акторам, проте вже обговорив їхню участь у майбутньому фільмі. Всі троє погодились.

Netflix також не коментує акторський склад проєкту та його деталі.

Дель Торо вже планував знімати стрічку за мотивами історії Франкенштейна. У 2020 режисер готував екранізацію для Universal, але студія скасувала проєкт.

В жовтні 2022 року на Netflix вийшов горор-серіал Ґільєрмо дель Торо «Кабінет курйозів», а 9 грудня 2022 відбулася премʼєра анімаційного фільму «Піноккіо Ґільєрмо дель Торо».

Останній отримав «Оскар» в номінації «Найкращий анімаційний фільм», а також премію «Золотий глобус» у тій самій номінації.

Події «Піноккіо Ґільєрмо дель Торо» розгортаються в Італії 1930-х років за правління диктатора Беніто Муссоліні. Головні герої стикаються з фашистським режимом, що посилюється.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis