Дивіться трейлер анімаційного фільму «Піноккіо» Гільєрмо дель Торо

UPD [9.11.2022] Netflix показав перший повноцінний трейлер анімаційного фільму «Піноккіо» Гільєрмо дель Торо. Режисер працював над ним понад 10 років, а прем’єра на стримінгу відбудеться 9 грудня 2022 року

Події анімаційного фільму розгортаються в Італії 1930-х років за правління диктатора Беніто Муссоліні. Головні герої зіткнуться з фашистським режимом, що посилюється.

Головну роль дерев’яної ляльки Піноккіо озвучить актор-новачок Грегорі Манн. Голосом його батька, столяра Джепетто, стане Девід Бредлі (франшиза про Гаррі Поттера, «Гра престолів»), а цвіркуна Крикета — Юен Макгрегор («Привид», «Зоряні війни: Пробудження сили»).

В озвученні інших персонажів брали участь Тільда ​​Суінтон («Виживуть тільки коханці»), Крістоф Вальц («Безславні виродки»), Кейт Бланшетт («Загадкова історія Бенджаміна Баттона»), Фінн Вулфард («Дуже дивні справи») та Рон Перлман («Рубіж»).

Оригінальна замітка [27.07.2022] Netflix випустив новий тизер-трейлер анімаційного фільму «Піноккіо», створеного у техніці стоп-моушн

Сценарій проєкту Гільєрмо дель Торо написав разом з письменником та незалежним режисером Патріком Макхейлом, а за музику відповідав французький композитор Олександр Деспла — лауреат двох «Оскарів» за фільми «Готель Гранд Будапешт» та «Форма води». Над анімацією працював Марк Густафсон («Незрівнянний містер Фокс»).

 

Гільєрмо Дель Торо працював над «Піноккіо» понад 10 років. Netflix першим погодився надати мексиканському режисеру бажаний бюджет.

У 2017 році Гільєрмо заявив, що припиняє роботу над «Піноккіо», оскільки Amazon, як і низка попередніх продюсерів, відмовилися від проєкту.

«Немає такої художньої форми, яка б вплинула на мене більше, ніж анімація, та немає іншого персонажа, з яким я відчував би такий особистий зв’язок, як з Піноккіо. У нашій історії Піноккіо — безневинна душа з безтурботним батьком, яка губиться в цьому незрозумілому світі. Він вирушає в незабутню подорож, яка змусить його зрозуміти батька та реальний світ. Я хотів узятися за цю історію, скільки пам’ятаю себе», — зізнався тоді режисер.

Вже у 2018 році, після угоди з Netflix, режисер відновив роботу.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis