Оскар Айзек може зіграти Курта Воннеґута

Оскар Айзек («Дюна», «Ex Machina») веде перемовини щодо ролі у серіалі Helltown, який наразі розробляє Amazon, пише Variety. Восьмисерійний кримінальний трилер розповість «про життя Курта Воннеґута до того, як той став відомим автором». В основі сценарію — однойменна художня книга американського журналіста та письменника Кейсі Шермана 

Історія не заснована на реальних подіях, а повністю видумана Шерманом. Дія відбувається у 1969 році, коли Воннеґут, на той час письменник-початківець, пише свої перш романи, працює продавцем машин та живе на півострові Кейп-Код з дружиною та пʼятьма дітьми.

Одного разу у Провінстауні, одному з містечок на півострові, зникають дві жінки, яких пізніше знайдуть мертвими у пісках на околицях міста. Курт стає одержимим цією справою, втягується в жахливе полювання на серійного вбивцю та завʼязує небезпечні стосунки з головним підозрюваним.

Сценарій до серіалу напише Мохамад Ель Масрід («Поділ»). Він також стане шоураннером проєкту. Зніматиме та продюсуватиме проєкт Ед Бергер («На Західному фронті без змін»).

У вересні 2022 року івано-франківське інді-видавництво «Вавилонська бібліотека» видало гумористичний роман Воннеґута «Божої вам ласки, містере Роузвотер, або перли перед свиньми».

Книга розповідає про витівки мультимільйонера Еліота Роузвотера, який повертається з Нью-Йорка до рідного містечка у штаті Індіана. Там він готує несподіваний експеримент — роздати всі свої гроші випадковим людям, які завітають до його офісу. У цьому тексті вперше з’являється постійний і улюблений Воннеґутовий персонаж — письменник-фантаст Кілґорт Траут.

Українською текст переклала Тетяна Некряч.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis