Gorsad Kyiv та скейтбордингова команда WERUSH випустили спільну партію скейтбордів

Артгрупа Gorsad Kyiv та скейтбордингова команда WERUSH створили 50 скейтбордів. На них нанесли фотографії артгрупи. Колаборацію створили рік тому, у 2021, але презентувати її вдалося тільки зараз

За словами Gorsad Kyiv, ідея зробити щось разом з WERUSH «виникла сама собою». Команди давно знайомі між собою й вирішили створити щось спільне.

При виборі фото Gorsad Kyiv та WERUSH дотримувались «виключно інтуїтивного підходу», не ставлячи собі на меті розкривати якусь певну ідею. Головний принцип яким вони керувалися — «щоб зображення добре гармоніювали  зі скейтами». 

Продаж скейтів планують розпочати після 24 червня. Частину коштів передадуть Збройним силам України. 

Gorsad Kyiv відповідають на 31 питання DTF Magazine

У травні 2022 року завдяки презентаціям скейт-фільму REMBER 5: WORLDWIDE, команда київського бренду Sort Company змогла зібрати понад 18 тисяч гривень для допомоги українським військовим та цивільним.

25 травня показ фільму пройшов у варшавському кінотеатрі Kinoteka, де кожен охочий глядач міг задонатити будь-яку суму. За словами Sort Company, вони зібрали 13 500 гривень, які перерахували українській тату-майстрині Карині Хабюк (вона ж Fostek): разом з польською благодійною організацією Pomagam вона закупає амуніцію та інші необхідні речі для українських військових.

На київській презентації фільму, яка відбулася 29 травня, Sort Company зібрали на донатах 5 000 гривень. Їх переведуть на рахунок благодійної організації Kyiv Angels («Янголи Києва»), які займаються гуманітарними потребами жителів України.

Докладніше про REMBER 5: WORLDWIDE ми розповідали тут.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis