На Pitti Uomo представили колекції 11 українських брендів

На виставці чоловічої моди Pitti Uomo, яка проходить у Флоренції з 14 по 17 червня, організували окрему зону з колекціями 11 українських брендів. Це спецпроект під назвою Ukrainian Fashion Now! («Українська мода зараз!»), за допомогою якого команда Pitti Uomo вирішила підтримати Україну та локальних дизайнерів 

Серед українських брендів, що підготували власні стенди для виставки: Gunia Project, GUDU, BOBKOVA, Katerina Kvit, Viktoranisimov, Litkovskaya, Yulia Yefimtchuk, Manufacture De Lin, Poustovit, та ювелірні бренди Guzema і Oberig.

Вони представили, переважно, жіночі колекції — єдиним чоловічим українським брендом став Viktoranisimov. В Pitti Uomo розповіли, що, готуючи стенди для виставки, кожна українська команда «грала за власними правилами, але, здавалося, що всі сфокусувалися на передачі культурної спадщини України».

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Pitti Uomo (@pittiuomo_official)

Крім того, частиною українського проєкту на Pitti Uomo стала фотовиставка з роботами українського дуету Synchrodogs.

Фото: Інстаграм Олени Нагорної

Проєкт організували за підтримки італійської некомерційної організації Fondazione CR Firenze. У пресс-релізі говориться, що він «спрямований на те, щоб пролити світло на модну енергію в країні та стійкість місцевих брендів, які вистояли, незважаючи на складнощі». 

«Для нас Україна — не стільки те, як її сприймають сьогодні, враховуючи нинішню складну ситуацію, скільки країна, з якою у нас давні та міцні відносини, — прокоментував проєкт Рафаелло Наполеоне, головний виконавчий директор Pitti Immagine. — У цей період ми хочемо допомогти та підтримати тих, хто страждає від ситуації в країні, проте продовжуває творити, показувати себе і залишається в індустрії. Не було кращого шансу, ніж цей, щоб показати наш міцний зв’язок». 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis