Хоакін Фенікс виховує племінника у новому трейлері C’mon C’mon

Студія А24 випустила другий трейлер до фільму C’mon C’mon Майка Міллса («Початківці», «Жінки 20 століття»). Прем’єра відбулася на кінофестивалі у Теллурайді 2 вересня, а потім стрічку показали на кінофестивалі у Нью-Йорку. C’mon C’mon вийде в американський кінопрокат 19 листопада, але поки невідомо, коли кіно покажуть в Україні

Хоакін Фенікс грає журналіста на радіо Джонні, який доглядає за вередливим племінником Вівом. Разом вони здійснюють велику мандрівку, протягом якої між ними вибудовується дружба.

Студія показала три постери до стрічки:

Перший трейлер вийшов у вересні:

У фільмі також зіграли Вуді Норман («Пітер і Венді», «Війна струмів»), Моллі Вебстер («П. Т. Барнум: загублена легенда») та Скут МакНейрі («12 років рабства», «Арго»). Зйомки відбувалися у Нью-Йорку, Лос Анджелесі, Новому Орлеані та Детройті з листопада 2019 до січня 2020 року.

У 2017 році режисер Майк Міллс отримав номінацію на премію «Оскар» за найкращий сценарій до фільму «Жінки 20 століття». Крім кіно, він знімає рекламу для брендів Adidas, Nike, Apple, Facebook та Gap. Міллс також працює графічним дизайнером і створив обкладинки для альбомів Beck, Beasty Boys та Sonic Youth.

У 2019 році він зрежисував короткий метр I Am Easy to Find з Алісією Вікандер. Цей фільм став візуальним доповненням для однойменного альбому The National.

Читайте  також:


Следите за DTF Magazine в Facebook, Instagram, Twitter и Telegram

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis