Хоакін Фенікс читає казку на ніч у трейлері C’mon C’mon

Студія А24 випустила трейлер до фільму C’mon C’mon Майка Міллса («Початківці», «Жінки 20 століття»). Головну роль виконав Хоакін Фенікс. Прем’єра відбулася на кінофестивалі у Теллурайді 2 вересня, а потім стрічку покажуть на кінофестивалі у Нью-Йорку. Поки невідомо, коли C’mon C’mon у кінопрокат

Хоакін Фенікс грає журналіста на радіо Джонні, який доглядає за вередливим племінником Вівом. Разом вони здійснюють велику мандрівку, протягом якої між ними вибудовується дружба.

Студія показала три постери до стрічки:

У фільмі також зіграли Вуді Норман («Пітер і Венді», «Війна струмів»), Моллі Вебстер («П. Т. Барнум: загублена легенда») та Скут МакНейрі («12 років рабства», «Арго»). Зйомки відбувалися у Нью-Йорку, Лос Анджелесі, Новому Орлеані та Детройті з листопада 2019 до січня 2020 року.

У 2017 році режисер Майк Міллс отримав номінацію на премію «Оскар» за найкращий сценарій до фільму «Жінки 20 століття». Крім кіно, він знімає рекламу для брендів Adidas, Nike, Apple, Facebook та Gap. Міллс також працює графічним дизайнером і створив обкладинки для альбомів Beck, Beasty Boys та Sonic Youth.

У 2019 році він зрежисував короткий метр I Am Easy to Find з Алісією Вікандер. Цей фільм став візуальним доповненням для однойменного альбому The National.

Читайте  також:


Следите за DTF Magazine в Facebook, Instagram, Twitter и Telegram

Юрій Самусенко