Інстаграм видалив профіль PornHub

Інстаграм видалив офіційний акаунт PornHub без попередження та вказання причини, пише The Verge. На момент видалення профіль налічував 13,1 мільйона підписників та 6200 постів. PornHub використовував Інстаграм для промоції відео та моделей, і не публікував там порнографічного контенту

The Verge припускає, що Інстаграм видалив обліковий запис порносайту через тиск активістів.

Активістка руху TraffickingHub, що виступає проти діяльності PornHub, Лейла Мікельвейт опублікувала у Твіттері скрін, у якому йдеться, що Інстаграм-профіль платформи видалили через порушення правил спільноти.

У попередніх постах активістка зазначала, що Інстаграм приєднався до Visa, Mastercard, Discover, PayPal, Grant Thornton, Heinz, Unilever, Roku та інших компаній, які відмовилися від співпраці з PornHub. Вона також закликала приєднатися до бойкоту Google, Amazon, Microsoft та Reflected Networks.

Кінцева мета TraffickingHub — закрити Pornhub та притягнути його керівників до відповідальності за сприяння, розповсюдження та отримання прибутку від зґвалтувань, жорстокого поводження з дітьми, торгівлі людьми та сексуального насильства.

Видання The Daily Wire поспілкувалося з головою Національного центру сексуальної експлуатації (National Center on Sexual Exploitation) Доном Гокінсом, який уточнив, що Інстаграм мав право видалити обліковий запис PornHub попри те, що платформа не публікувала там порнографічного контенту. За його словами, у своєму профілі порносайт рекламував відвертий сексуальний контент, а також заохочував свою аудиторію стати моделлю за допомогою відео штибу «Наступна ціль у кар’єрі».

Профайли PornHub в інших соціальних мережах, наприклад, Твіттері, продовжують роботу.

У грудні 2020 року журналіст та письменник Ніколас Крістоф опублікував в The New York Times статтю The Children of PornHub («Діти PornHub»). Він описав кілька випадків незаконної публікації відео за участі неповнолітніх на сайті.

За інформацією Крістофа, компанія, що підтримує соціальні ініціативи має зворотний бік: PornHub заробляє на педофілії, расистському та мізогінному контенті, секс-відео, що завантажують з метою помститися колишньому партнерові, відео з прихованих камер, де зафільмовані жінки у душі тощо. У статті журналіст стверджував, що пошук на сайті роликів з дівчатами молодше 18 років і навіть 14 видає до 100 тисяч результатів.

Після статті Крістофа і свого розслідування платіжні системи Mastercard та Visa заборонили оплату на сайті своїми картами.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis