Іван Дорн став обличчям колаборації PUMA та KidSuper

Бренд PUMA представив першу спільну колекцію з нью-йоркським дизайнером Колмом Ділейном і його брендом KidSuper. Героєм лукбуку колаборації в Україні став музикант Іван Дорн

Колм Ділейн — колишній професійний гравець у футбол, тому натхнення для колаборації бренди шукали саме в цьому виді спорту.

До колекції ввійшли спортивні костюми, футболки й худі пастельних кольорів. Речі доповнили яскравими принтами, серед яких домінують малюнки птахів, графічні та вишиті логотипи PUMA та KidSuper. У роботі дизайнери використовували ретромотиви й асиметрію.

Разом бренди також створили жовті кросівки Nitefox з об’ємною підошвою й кеди Oslo-City пастельних відтінків блакитного й рожевого.

PUMA та KidSuper зазначають, що ці речі призначені для тих, «хто береже в собі дитину й не боїться бути оригінальним».


Фотографії з Іваном Дорном відзняли в людних та «автентичних» місцях Києва: на Бесарабському ринку, на шкільному футбольному полі й пішохідному мості, що веде на Труханів острів.

«Ми не сумнівалися, хто стане обличчям колекції. Іван Дорн готовий до будь-яких нестандартних вирішень. Стрибати на дивані посеред пішохідного мосту в розпал спекотного дня — ви уявляєте когось, хто зробив би це ліпше, ніж Іван?», — коментують у PUMA

Колекція вже доступна в інтернет-магазині PUMA й у фірмових магазинах PUMA Select.

KidSuper — американський бренд, що заснував колишній футболіст, а також дизайнер і художник Колм Ділейн. Дизайном Ділейн зацікавився ще в п’ятнадцять років. Тоді він створював і продавав різнокольорові футболки в гаражі батька.

Тепер речі бренду вдягають Young Thug і DaBaby, а для репера A$AP TyY Колм створив кастомні лижні окуляри.

Матеріал підготовлено за підтримки


Подписывайтесь на DTF Magazine в Facebook, Instagram, Twitter и Telegram

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis