PUMA та студенти Central Saint Martins створили колекцію, присвячену нестачі питної води

Бренд PUMA представив нову колекцію Day Zero з речами, створеними разом зі студентами лондонського Центрального коледжу мистецтва та дизайну імені святого Мартіна (Central Saint Martins). З 14 травня колекція доступна в офіційному онлайн-магазинi PUMA в Україні.

Колекція присвячена екологічним проблемам планети, зокрема питанню нестачі питної води. За словами її розробників:

Day

Zero —

день, коли в людства закінчилася вода, а речі з колекції натхнені «потенційним майбутнім, у якому людство змушене добувати ресурси».

Речі виконані в утилітарному стилі й доповнені функційними елементами — накладними кишенями й додатковими застібками.

До лінії одягу ввійшли куртки у двох варіантах (подовженому та вкороченому), футболки, топи, шорти, спідниці й легінси з принтами мапи водопостачання Кейптауна, а також худі, футболки та шорти з брендингом PUMA.
Студенти коледжу також переосмислили три моделі кросівок: RS-X3, Rider та Ralph Sampson.

RS-X3

Чорно-білу пару RS-X3 доповнили яскравими вставками синього, жовтого, фіолетового та червоного кольорів, а також вишитою неоновою строчкою мапою світу, що розміщена вздовж корпусу.

Rider

Модель Rider представлена в сірому кольорі з яскравими вставками, а її особливістю стала потрійна шнурівка в хайкінговому стилі.

Ralph Sampson Low 

Пару Ralph Sampson Low бежевого кольору доповнили сірою вставкою на п’ятці, неначе рукописними написами «Water Runs Dry» («Вода висихає») та «No Habitat» («Без місця проживання»), поштовою маркою з брендингом PUMA на носку, а також вишитою мапою водопостачання Кейптауна на устілці.

Кросівки пофарбовано за допомогою технології зацифровування, що дає змогу заощадити використання фарби й води на виробництві.
Колекцію Day Zero також доповнили лінійкою аксесуарів. Серед них — поясні сумки, рюкзаки й кепки з балаклавою для польових умов. Усі речі з колекції виготовлено зі зменшеною кількістю витраченої води.

Центральний коледж мистецтва та дизайну імені святого Мартіна — один з найстаріших дизайнерських коледжів у світі, заснований 1889 року. Серед його випускників — дизайнери Мартін Маржела, Александр Макквін, Стелла Маккартні, Джон Ґальяно, Фібі Файло та інші.

Восени 2019 року PUMA першим з глобальних sportstyle-брендів запустив офіційний інтернет-магазин в Україні. На сайті діє безкоштовна доставка та знижка 5% за умови оплати банківською карткою.

Матеріал підготовлено за підтримки 


Пiдписуйтесь на DTF Magazine в Facebook, Instagram, Twitter и Telegram

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis