JUL випустив оновлену колекцію, присвячену українським альбомам 90-х

Український бренд JUL представив другу колекцію «Українська хвиля», присвячену музичній сцені, що виникла у перші роки після відновлення української незалежності. Разом з речами команда бренду показала серію музичних відео, створених спеціально до релізу 

До другої «Української хвилі» увійшли унісекс-футболки, прикрашені принтами з обкладинками альбомів «Танець Пінгвіна» гурту «Скрябін», однойменного альбому «Цукор біла смерть», збірки «Вибране» співачки Русі, «ОМА» Ірини Білик та обкладинок «Тріо Мареничі», гурту «Воплі Відоплясова», «Хвилі Амура» та «Або Або».

Крім того, бренд доповнив колекцію новим айтемом: футболкою із новоствореним логотипом «Українська хвиля».

Перша колекція, представлена в серпні 2022 року, складалась лише з базових чорних та білих речей. В новому дропі JUL випустили футболки у молочному, графітовому, рожевому та кораловому кольорах.

Як і минулого року, реліз колекції приурочили до Дня Незалежності України. Для презентації в JUL також підготували «музичний міні-серіал», в якому речі бренду поєднали з піснями з представлених на футболках альбомів.

На сторінці JUL в Інстаграмі вже можна переглянути два епізоди, наступні — публікуватимуть протягом тижня.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений JUL (@jul.com.ua)

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений JUL (@jul.com.ua)

Купити речі з колекції можна у київському магазині JUL на вулиці Мечникова, 6, а також на сайті бренду.

JUL — український бренд жіночого одягу, заснований стилістом Юлією Логвін. Всі речі марки виготовляються в Україні.

«Ми абсолютно впевнені, що звичайна біла футболка має коштувати як звичайна біла футболка. Без цього твердження неможлива наша місія: ми прагнемо, щоб стильні та якісні речі були доступні жінкам усіх міст України, незалежно від рівня доходів, типу фігури та поглядів на життя», — кажуть у команді.

Команда випускає як позачасові речі, наприклад, футболки та лонгсліви, так і тематичні та сезонні лімітовані дропи. В JUL також є постійні лінії спортивного одягу, деніму, виробів з кашеміру та трикотажу.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis