«Синусоїда нашого настрою»: Слухайте спільний трек SI Process та дуету Acid Mamba

Електронний проєкт SI Process барабанщика гурту «ВГНВЖ» Станіслава Іващенко та дует Acid Mamba випустили трек Mono. За словами SI Process, синглом вони хотіли «зафіксувати сьогодення, в якому “Вмирати ще зарано“ — як ранкова мантра для кожного з нас»

«Трек про синусоїду нашого настрою, в якому ми перебуваємо майже все свідоме життя та яке особливо гостро це відчуваємо зараз. Настрій в якому ми сам на сам з собою. Люди-Моно. Це ще один приклад об’єднання сучасної української енергії», — прокоментував реліз Іващенко.

Текст треку написала Анастасія Швиденко з Acid Mamba, музику — Acid Mamba разом зі Станіславом Іващенко, який також займався продюсуванням синглу та створив обкладинку.

SI Process поєднує електро, брейкбіт та IDM. Дебютний реліз, мініальбом Signals, музикант представив у 2020 році. Другий реліз під назвою ЕР/2 Іващенко випустив у червні 2022 на лейблі Salon Imaginalis продюсера і музиканта Koloah.

В червні 2023 року SI Process випустив колаборацію з джазовим музикантом Деннісом Аду. Разом з треком Іващенко представив відео, яке стало його режисерським дебютом. Докладніше про роботу ми розповідали в нашому матеріалі.

Український дует Acid Mamba, учасниками якого є Анастасія Швиденко та Олександр Фроленко, представили дебютний сингл «в найхолодніші дні» в березні 2023 року.

Пояснюючи музичний напрям гурту Анастасія та Олександр розповіли, що давно пишуть музику разом, бо є учасниками київського рок-гурту Esquizet. Проте, в них завжди «був внутрішній запит на написання різножанрових композицій».

«Наразі музичний стиль Acid Mamba — це не щось стале. Це процес позбавлення від переконань щодо того, якою повинна бути пісня, як вона повинна звучати, — пояснив Олександр. — Бібліотека музики логічних та традиційних рішень вкрай насичена. Тож є бажання надавати щось для розширення українського музичного простору, якнайменше дублюючи та, сподіваюсь, не ускладнюючи».

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis